Sari la conținut

Pentru Tipul Cu Suzuki Swift De La Intersectia Grivita Cu Dacia


Ikarus
 Share

Postări Recomandate

Cred ca te-am atins cu toba in bara spate pt ca la mine nu se vede nimic pe moto. Capatul tobei e punctul cel mai proeminent la motorul meu. Recunosc ca am cam fortat crosetarea aia, eram ingrozitor de grabit.

Daca totusi a patit ceva bara ta spune-mi si iti dau asigurarea.

 

Bafta si scuze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te-am atins cu toba in bara spate pt ca la mine nu se vede nimic pe moto. Capatul tobei e punctul cel mai proeminent la motorul meu. Recunosc ca am cam fortat crosetarea aia, eram ingrozitor de grabit.

Daca totusi a patit ceva bara ta spune-mi si iti dau asigurarea.

 

Bafta si scuze!

 

 

asta e un fel de mea culpa publica?:)

 

crezi ca intra tipul ala pe aici sa dea de tine? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa faci o treaba te duci la sectia unde s-a intamplat incidentul si vezi daca a aparut careva cu Swift. E cu bataie lunga dar... Altfel, cam rare sansele sa citeasca cineva aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa faci o treaba te duci la sectia unde s-a intamplat incidentul si vezi daca a aparut careva cu Swift. E cu bataie lunga dar... Altfel, cam rare sansele sa citeasca cineva aici.

Am vorbit cu tipul la urmatorul semafor. I-am spus ca masina nu are nimic (m-am uitat de pe moto). A zis ca e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus ca abia si-a luat permisul de motor. :peace:

 

 

aha...acu' m-am lamurit

am crezut ca ai trecut in viteza, l-ai raschetat , ai plecat mai departe fara sa opresti si acum te-au apucat remuscarile publice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te-am atins cu toba in bara spate pt ca la mine nu se vede nimic pe moto. Capatul tobei e punctul cel mai proeminent la motorul meu. Recunosc ca am cam fortat crosetarea aia, eram ingrozitor de grabit.

Daca totusi a patit ceva bara ta spune-mi si iti dau asigurarea.

 

Bafta si scuze!

 

Eu te sfatuiesc sa te duci la sectia de politie cea ma apropiata de locul unde s-a intamplat chestia si sa declari incidentul in termen de 48 de ore. O sa trebuiasca sa lasi acolo o copie a asigurarii, sa dai o declaratie si cam atat. E mai bine asa, pentru ca mie mi s-a intamplat aceeasi chestie, am discutat cu individul cu masina, a zis ca nu are nici o pretentie, dar dupa o luna si jumatate a venit un nenea politaiul la mine acasa si mi-a inmanat o chestie care spunea ca am permisul suspendat pe 3 luni pentru ca am parasit locul accidentului :peace: . Am ramas fara permis 3 luni :) din cauza unuia care a crezut ca scoate un ban in plus de la mine sau de la asigurare. Eu spun ca e mai bine sa fii linistit decat sa patesti ca mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci tobele sunt de vina:

 

Proces verbal:

 

Subsematul TOBELE de pe VMAX, domiciliate in coturile de pe VMAX declar ca am atins masina suzuki swift deoarece Yamaha e mai tare ca Suzuki.

 

:peace: :)

Este tare in tobe ?Sau in clape ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...