Sari la conținut

XM Raid - deschide sezonul enduro


stefan_bz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Atasez din nou regulamentul cursei deoarece s-a modificat putin.

 

din regulament

pentru fiecare din cele 3 clase traseul are aproximativ 55 km, parcurgandu-se (in functie de conditiile meteo)

 

Stefan, Ovidiu,

Sper sa nu schimbati regulile in timpul jocului. Adica daca la start se anunta 2 ture, sa ramana 2 ture.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot trakul este 90%pe carare nu exista drumuri de taf noroaie pina la genuchi si alte nebuni idiferent de conditiile meteo traseul se face(mai greu cu 30%) dar se face.miine se anunta ploaie si o sa iesim pe portiunile mai grele sa testam cum sta treaba.ptr sinbata nu utati avem autocar care sa transporte concurenti de la monteoru catre buzau nu aveti nevoie de insotitori sa va duca cu masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei din pacate iexcursia mea in cele strainatati s-a prelungit din pricina unor probleme tehnice cu trotineta asa ca nu voi pute fi prezent la aceasta cinstita adunare.

Rog frumos comitetul de organizare sa imi motiveze apsenta in catalog ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei din pacate iexcursia mea in cele strainatati s-a prelungit din pricina unor probleme tehnice cu trotineta asa ca nu voi pute fi prezent la aceasta cinstita adunare.

Rog frumos comitetul de organizare sa imi motiveze apsenta in catalog ;)

Nu ma asteptam din partea ta!!!!sa vad cum il calmez pe stefan lu ovi nici nu i spun ca nu cred ca suporta una ca asta.hai ca ma duc sa mai pun o banda de nervi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt sigur ca o sa inteleaga, e asa nasol aici... toata ziua in bar, doua trei beri... dupaia un pic de somn, o tura prin boscheti.. sunt sinistrat acilea... mai e si petrecere deseara.... nu stiu cum o sa ma descurc, va rog sa veniti sa ma ajutai la necaz ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

In seara asta am vorbit cu domnul doctor si in urma altei schimbari de plan din agenda dumnealui VA FI PREZENT la inscriere vineri intre 14.00 si 18.00 si sambata dimineata. Cei care ajung vineri dupa ora 18.00 isi fac toate hartiile si sambata dimineata isi iau viza medicala.

 

In alta orine de idei cauciucurie noi ale lui Ionut se dovedesc pana la urma a fi profetice. Astazi a plouat si s-a inmuiat putin pamantul in padure. Daca ploua si zilele urmatoare selectam harta de noroi a traseului, asa ca doar atmosfera va avea ceva de suferit, pana o incingem, traseul insa va fi doar "un pic mai tehnic".

 

Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta orine de idei cauciucurie noi ale lui Ionut se dovedesc pana la urma a fi profetice.

 

Pirelii XC MidSoft ;)

nu la fel de profetic va fi mousse-ul nou pe spate :D dar ma descurc eu cumva ... ma mai rog de-astia mai tineri sa ma ajute pe urcari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimul mesaj de pe marte:

 

A plouat de ieri in reprize, numai cat sa aseze praful in padure... e, hai, si sa inmoaie un pic pamantul care era deja beton.

Oricum vad ca prognoza este favorabila ptr sfarsitul de saptamana. Ploaia asta cred ca a venit la solicitarile unora care credeau ca la monteoru este prea usor :wacko: Bine, acum ca am activat harta de ploaie a traseului tot nu mi se pare de speriat.

Dar hai ca nu va mai rapesc din placerea de a descoperi singuri.

Ne vedem la start,

Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu la fel de profetic va fi mousse-ul nou pe spate :wacko: dar ma descurc eu cumva ... ma mai rog de-astia mai tineri sa ma ajute pe urcari

 

eu de pe acum cred ca nu ti-ai dorit suficient victoria, ba chiar e un usor iz de blat :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Stefan & Ovidiu & Tulin & Teo & Alecu & Strutzu & Sandu & Petrica si ceilalti!

 

Un bun inceput de sezon. Mie mi-a placut foarte mult:

- traseu fizic si tehnic, nu de viteza

- marcaj bun

- ca de obicei prieteni vechi + unii noi

+ extra bonus pt mine

- o lectie de sportivitate ce mi-a fost servita de Timotei de la CJ ... inca ma simt prost si acum :laugh:

Am remarcat 2 tineri foarte rapizi pe care nu ii mai vazusem pana acum - Paul de la CJ si Norbert de la Baia Mare.

 

Si in final un loc 6 ... multumitor pentru un functionar batran de Bucuresti :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

extraordinar concurs. pacat ca pistonul meu nu a mai putut face fata noroiului inca din prima zi.

oricum, cat a fost, a fost frumos.

ma intreb unde avem onoarea sa vedem si noi niste poze/filme de pe traseu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...