Sari la conținut

vind simson awo


dany_oldmoto
 Share

Postări Recomandate

vind simson awo-pret 1500 de euro fix.

-an fabricatie 1957

-certificat vechi-se poate scoate nr.si carte de identitate noi contra cost..(prop.sta la 15km de mine)

-motor,cutie,grup de awo (nu de sport cum se mai poarta)

-stare perfecta de functionare,motorul nu bate se aude chiar frumos

-se mai dau separat-miner pasager,scarite,rotor,stator,carcasa de far de awo(acum e de sport pusa, ca nu am avut contact de awo)

-la cerere se poate vinde cu atas stoye 1 sau 2 contra cost bineteles.

 

-a fost primul meu awo pe care am vrut sal pastrez la colectia proprie..dar am cumparat modelul mai vechi din 55 pe care lam vrut tare si ca sal termin cum place mie trebuie bagate lovele fara numar..de asta se vinde acest awo.

-pun citeva foto si cu noul propiect costisitor...

-alte detali la telefon sau mes.

post-20619-1299748336_thumb.jpg

post-20619-1299748341_thumb.jpg

post-20619-1299748349_thumb.jpg

post-20619-1299748353_thumb.jpg

post-20619-1299748357_thumb.jpg

post-20619-1299748361_thumb.jpg

post-20619-1299748364_thumb.jpg

post-20619-1299748372_thumb.jpg

post-20619-1299748390_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca lumea se uita dar nu zice nimic :P.Nu pot sa zic decat bafta la vanzare si as adauga ca este o motocicleta reconditionata la pret de net al uneia nereconditionata.Au fost multe pe langa pretul asta care aratau jalnic.

 

ms.

 

e pret normal de rom.nu germania,am pus pretul asta ca eu vreau sa-mi vind marfa nu sa imbatrinesc cu el :P vreau sa termin celalat awo si nu-mi permit sa rup de la alte moto la care lucrez...

nu vind motocicleta de rea sau alte bube,motocicleta a fost facuta acu 2 ani pt.mine, dar cum spuneam am modelul care lam vrut tare ca e putin mai diferit.. si una din ele tre so dau.

ajuneg cite una din fiecare cu toate ca acuma am si o fetita :P pe linga junior si sper ca nu va fi scandal mare :D sper ca vor imparti fiarele frateste.. daca o fi si fetita inebunita ca juniorul dupa fiare..va fi mai complicat, dar pina atunci cine stie cite awo mai trec pe al mine..

 

apropo.. in citeva zile voi mai baga citeva simson sport cu stoye si atas panonia..aviz amatorilor.

 

:laugh:

Mesaj completat

vind simson awo-pret 1500 de euro fix.

-an fabricatie 1957

-certificat vechi-se poate scoate nr.si carte de identitate noi contra cost..(prop.sta la 15km de mine)

-motor,cutie,grup de awo (nu de sport cum se mai poarta)

-stare perfecta de functionare,motorul nu bate se aude chiar frumos

-se mai dau separat-miner pasager,scarite,rotor,stator,carcasa de far de awo(acum e de sport pusa, ca nu am avut contact de awo)

-la cerere se poate vinde cu atas stoye 1 sau 2 contra cost bineteles.

 

-a fost primul meu awo pe care am vrut sal pastrez la colectia proprie..dar am cumparat modelul mai vechi din 55 pe care lam vrut tare si ca sal termin cum place mie trebuie bagate lovele fara numar..de asta se vinde acest awo.

-pun citeva foto si cu noul propiect costisitor...

-alte detali la telefon sau mes.

 

motocicleta e ca si vinduta,sa primit avansul pt.ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...