Sari la conținut

Mecanic Pt. Suzuki Vx800 /?


ford focus
 Share

Postări Recomandate

Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un mecanic pt un Suzuki VX800, am mai fost la doi dar ,, muhaiele ,, umblau pentru prima oara intru-n moto Suzuki VX, si l-au cam facut muci, mi-au taiat garniturile de la capacele de la tacheti si pierd ulei pe acolo, la carburatoare au tras benzina din amestec ( la minim cu gazul ) ca sa regleze diferentele de la tacheti iar moto nu mai merge cum mergea, cam asta este, deci as dori daca stiti pe cineva prin Bucuresti ( mecanic) care stie ce sa faca la un Suzuki VX800 ( dar nu orice carpaci ) va rog sa-mi lasati un nr de tele sau o adresa, va multumesc anticipat !!! si o toamna fara ploi cat mai lunga, sa ne mai dam cu motoaretele !!!!!!!!!!!!!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un mecanic pt un Suzuki VX800, am mai fost la doi dar ,, muhaiele ,, umblau pentru prima oara intru-n moto Suzuki VX, si l-au cam facut muci, mi-au taiat garniturile de la capacele de la tacheti si pierd ulei pe acolo, la carburatoare au tras benzina din amestec ( la minim cu gazul ) ca sa regleze diferentele de la tacheti iar moto nu mai merge cum mergea, cam asta este, deci as dori daca stiti pe cineva prin Bucuresti ( mecanic) care stie ce sa faca la un Suzuki VX800 ( dar nu orice carpaci ) va rog sa-mi lasati un nr de tele sau o adresa, va multumesc anticipat !!! si o toamna fara ploi cat mai lunga, sa ne mai dam cu motoaretele !!!!!!!!!!!!!! ;)

Te rugam din suflet nominalizeaza pe respectivii "mecanici"sa stie lumea unde sa nu se mai duca si sa nu mai ia ca tine teapa!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu as vrea sa jignesc pe cineva ( mecanici), poate se pricep la acltceva dar la Suzuki VX800 ...bata, ioc, si nu mai stiu cumsa zic, unul este pe la piata Ferentari si altii sunt cei de la ,,RAZNA MOTORS,, sau cam asa ceva, astia din urma mi-au mai dat si drumu pe strada zicand ca e gata si am patit-o, motorul avea acelasi necaz, se tura dar de mers abia mergea si cand sarea de 3000 de ture fugea de sub tine, si pe piatra cubica cu gropi la greu am pus-o culcat de am spart parbrizul si am cocosat si o toba si ca sa fie tacamul complect mi-au taiat si garniturile de la capacele de la tacheti de pierde ulei pe acolo ( aceasta constatare cu garnituri taiate e a mea ) si eu nu am vazut decand o am nici cea mai mica urma de ulei pe acolo, cam asta e, daca stiti un mecanic bun de Suzuki ( VX800 ) v-as ruga sa-mi dati adresa sau un nr de telefon, va multumesc inca o data pt intelegere !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...