Sari la conținut

Toba De 1000 Pe 125


Postări Recomandate

omu a intrebat ...... ca nu e pt el.... e pt altcineva si i-a zis cineva care credem noi ca se mai pricepe cat de cat, ca ar merge. mie mi se pare super aiurea si nu cred ca il ajuta. si eu zic la fel ca trebuie sa fie special pt rieju.

dar nu mi se pare corect sa postati chestii de genu sa puna de basculanta sau ......etc.

mai bine te abtii decat sa pui ceva doar sa apara niste posturi in plus.

sa posteze cei care au cat de cat habar..... sau mai bine sa puna si niste link-uri utile ca sa il scoatem pe om din dilema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu a intrebat ...... ca nu e pt el.... e pt altcineva si i-a zis cineva care credem noi ca se mai pricepe cat de cat, ca ar merge. mie mi se pare super aiurea si nu cred ca il ajuta. si eu zic la fel ca trebuie sa fie special pt rieju.

dar nu mi se pare corect sa postati chestii de genu sa puna de basculanta sau ......etc.

mai bine te abtii decat sa pui ceva doar sa apara niste posturi in plus.

sa posteze cei care au cat de cat habar..... sau mai bine sa puna si niste link-uri utile ca sa il scoatem pe om din dilema.

Adevarat vb aici......chiar nu am nevoie sa imi apara cat mai multe posturi......nu vezi am 10 posturi si vreau sa imi scrie si mie acolo sub avatar PASIONAT.....baiatu cu cine crezi ca vb ? ?

 

Gata nu m-ai vorbesc cu voi oameni intrebare ca sunteti prea cunoscuti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

omu a intrebat ...... ca nu e pt el.... e pt altcineva si i-a zis cineva care credem noi ca se mai pricepe cat de cat, ca ar merge. mie mi se pare super aiurea si nu cred ca il ajuta. si eu zic la fel ca trebuie sa fie special pt rieju.

dar nu mi se pare corect sa postati chestii de genu sa puna de basculanta sau ......etc.

mai bine te abtii decat sa pui ceva doar sa apara niste posturi in plus.

sa posteze cei care au cat de cat habar..... sau mai bine sa puna si niste link-uri utile ca sa il scoatem pe om din dilema.

 

deci shefu sa ne intelegem,sunt satul de pustiulici d-astia care vor si ei un moped si intreaba de tobe de r1 daca fiecare are face cate un topic asa retoric s-ar duce pwlii de suflet forumul ;) intelegi dumneata,lasand la o parte faptul ca intrebarea pe care a pus-o e printre cele mai stupide,putea sa intrebe si pe alt topic EX: discutii intre seniori, galerie foto 125..... :D asa ca nu mai posta si tu de dragul de a face posturi :P :baldy: sa ne auzim cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumetre.....omu care vrea sa faca treaba asta re un rieju nu un moped. si daca ai u rs nu inseamna ca nu mai are nimeni motoare sau te pricepi mai bine decat ceilalti. ma asteptam la cateva raspunsuri inteligente si facute in urma unei documentari......... ca vb stim toti sa zicem.

nu vreau sa supar pe nimeni dar cand intrebi ceva vrei sa tii se dea un raspuns......nu ceva de genu toba de raba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COsmine nu cred ca are rost sa mai intreb ceva ,se vede ca vin si ei si posteaza p forum numai asa ca :Sa vb si nea Ion ,ca e si el om.Si mai vine unu si spune ca el e Pasionat ,ckestia acolo sub poza de pasionat ai obtinuto tot prin posturi dinastea de 2 bani.DAcfa nu iti convine intrebarea nnu mai intre p acest topic si asta e.

Cred ca la ala cu poasionat ar trebui sa scrie Vip ca el vb numai cu pers cunosute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COsmine nu cred ca are rost sa mai intreb ceva ,se vede ca vin si ei si posteaza p forum numai asa ca :Sa vb si nea Ion ,ca e si el om.Si mai vine unu si spune ca el e Pasionat ,ckestia acolo sub poza de pasionat ai obtinuto tot prin posturi dinastea de 2 bani.DAcfa nu iti convine intrebarea nnu mai intre p acest topic si asta e.

Cred ca la ala cu poasionat ar trebui sa scrie Vip ca el vb numai cu pers cunosute.

Frate dar tu sigur promovezi la limba romana ???? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

cumetre.....omu care vrea sa faca treaba asta re un rieju nu un moped. si daca ai u rs nu inseamna ca nu mai are nimeni motoare sau te pricepi mai bine decat ceilalti. ma asteptam la cateva raspunsuri inteligente si facute in urma unei documentari......... ca vb stim toti sa zicem.

nu vreau sa supar pe nimeni dar cand intrebi ceva vrei sa tii se dea un raspuns......nu ceva de genu toba de raba.

 

tu nu intelegi ca e intrebare retorica ? cum poti sa faci documentare la asemenea intrebare ? daca unea o intrebare care sa il intereseze si corecta sigur ii raspundeam prompt :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o toba de 1000 pe un motor de 125 chiar daca este el tot de yamaha nu ar imbunatatii performantele deloc...... doar ca ai pune niste kg in plus pe el, iar la zgomot cred ca s-ar auzi mai incet de cat se aude cu toba lui originala...... daca vrei sa-i faci ceva ca sa se auda mai tare poti sa te duci la un meserias sa-ti taie capaci de la toba din spate scoate niste site si-l sudeaza la loc cu inox.... cam atat... altceva nu prea ai ce sa mai scosti dintr-un 125 de 10 cai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...