Sari la conținut

ENDURO-MANIACO-DEPRESIV-THE LAST EDITION


atillas
 Share

Postări Recomandate

Va invitam la ultima editie EMD ce se va desfasura in zona Voineasa-Ciunget,in perioada 26-28 august,si se vrea o intalnire prieteneasca in adevaratul sens al cuvantului..

REGULAMENT DE PARTICIPARE SI CONDITII

TAXA DE PARTICIPARE:0

VIZITA MEDICALA:nu este necesara

ASIGURARE ACCIDENTE:optional,ramane la latitudinea voastra daca faceti sau nu

NU SE DESFASOARA SUB EGIDA FEDERATIEI,DECI NU EXISTA TAXA FEDERALA( nu este concurs,nu exista arbitri,cp-uri,timpi totali sau zonali,traseele se vor face in grupuri de 6 piloti maxim pe 2 categorii diferite,si vor cuprinde si majoritatea traseelor de romaniacs din zona noastra).traseele sunt structurate pe 2 zile,cu pauze de bere dupa coborarile spre voineasa..atentie zona este foarte pietroasa,namol nu exista deloc,tziki-tzaki la greu si pe urcari si pe coborari..

 

Daca sunteti interesati de participare la eveniment va rog sa ma anuntati sa stim la ce sa ne pregatim..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul de hobby se poate face fara probleme,nu este mai greu decat cel de anul trecut..in schimb la profi se ridica destul de mult stacheta..cine se da bine,bine si a fost in zona va aprecia fiecare metru de traseu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va invitam la ultima editie EMD ce se va desfasura in zona Voineasa-Ciunget,in perioada 26-28 august,si se vrea o intalnire prieteneasca in adevaratul sens al cuvantului..

REGULAMENT DE PARTICIPARE SI CONDITII

TAXA DE PARTICIPARE:0

VIZITA MEDICALA:nu este necesara

ASIGURARE ACCIDENTE:optional,ramane la latitudinea voastra daca faceti sau nu

NU SE DESFASOARA SUB EGIDA FEDERATIEI,DECI NU EXISTA TAXA FEDERALA( nu este concurs,nu exista arbitri,cp-uri,timpi totali sau zonali,traseele se vor face in grupuri de 6 piloti maxim pe 2 categorii diferite,si vor cuprinde si majoritatea traseelor de romaniacs din zona noastra).traseele sunt structurate pe 2 zile,cu pauze de bere dupa coborarile spre voineasa..atentie zona este foarte pietroasa,namol nu exista deloc,tziki-tzaki la greu si pe urcari si pe coborari..

 

Daca sunteti interesati de participare la eveniment va rog sa ma anuntati sa stim la ce sa ne pregatim..

:) :baldy: :D :)

Nu pot spune decat BRAVO DOMNILOR!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptam o reeditare EMD 2010, mi-a placut la valcea :)

valabil ptr toata lumea,alegeti-va un week mai insorit si bagam traseul impreuna si tragem si un chef in locatia de anul trecut..va astept cu cea mai mare placere oricand..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ma inscriu si eu pentru valcea. Banuiesc ca o sa anuntati aici data. Daca o sa am motocicleta intreaga vin negresit

domnilor,am o veste proasta si anume din cauza unor accidentari si bineinteles din lipsa de timp ANUL ACESTA NU PUTEM ORGANIZA EMD IN CONDITIILE IN CARE AM DORI NOI SA O FACEM.In schimb pregatim ptr 2012 o varianta mult mai hard decat cele cu care ati fost obisnuiti..mai multe amanunte la anu"..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...