Sari la conținut

Dragi Dealeri Ktm


Postări Recomandate

domnilor, am o problema majora:

am nevoie de un set de segmenti pentru o motocicleta KTM ca diametrul cilindrului 100mm nu98, nu 101

dupa telefoane, intrebari agitatie si alte treburi d-astea care nu au avut nici un efect in afara de timp pierdut si bani aruncati pe geam nimeni nu mi-a gasit segmenti.

domnilor pe cilindrul ala scrie KTM MARE SI CLAR deci e produs de ktm

 

 

 

 

motocicleta e exc 620 supercompetition din 1994

 

nu caut altceva decat un amarat de set de segmenti pe care dvs ar trebui sa mi-l puteti optine de la producatorul austriac.

 

astept un raspuns pe forum sau pm si rog moderatorii sa nu transfere imediat acest mesaj la sectiunea "anunturi comerciale"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astept un raspuns pe forum sau pm si rog moderatorii sa nu transfere imediat acest mesaj la sectiunea "anunturi comerciale"

 

eu cred ca toata ziua stau pe forum dealerii aia de KTM :angry:

Ai vorbit la Satu Mare la importator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor, am o problema majora:

am nevoie de un set de segmenti pentru o motocicleta KTM ca diametrul cilindrului 100mm nu98, nu 101

dupa telefoane, intrebari agitatie si alte treburi d-astea care nu au avut nici un efect in afara de timp pierdut si bani aruncati pe geam nimeni nu mi-a gasit segmenti.

domnilor pe cilindrul ala scrie KTM MARE SI CLAR deci e produs de ktm

motocicleta e exc 620 supercompetition din 1994

 

nu caut altceva decat un amarat de set de segmenti pe care dvs ar trebui sa mi-l puteti optine de la producatorul austriac.

 

astept un raspuns pe forum sau pm si rog moderatorii sa nu transfere imediat acest mesaj la sectiunea "anunturi comerciale"

Daca nu pui poze nu te credem!!

Numai Dealeri KTM pacilea man nici nu stii de unde sa accepti oferta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...