Sari la conținut

Un Custom Pe Terminate


fhchth
 Share

Postări Recomandate

am inceput proiectul de aprox 1 luna shi urmeaza sa-i fac springer shi micile detalii ...este primul motor pe care il fac in stiul pe care il vreau inclusiv ultimele finisaje care uneori schimba tot ...

 

va avea motorizare ural ...cu capace din alama ... comenzi inverse din alama etc ...

 

motorul este un compromis intre design shi utilitate deoarece cel care il va avea vrea sa shi mearga drumuri mai lungi prin tzara

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo omule! felicitari!imi place

jumatatea din fatza zero style

ma bucur ca incep sa apara choppere adevarate si in romania

mi-a placut a lui klaus,imi place si asta,stiluri complet diferite,amandoua superbe

abia astept sa il vad terminat

bafta basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ma, baga mare, e frumoasa pana acum. Bravo, vad ca si tu ai gasit un rezervor cromat :angry: pe undeva.

salut

mda nici eu nu sunt fan crom dar asta e un crom vechi bine dat ...shi in combinatie cu restul de kaki mat o sa arate bine ....

 

basty

 

cam cat o sa il coste pe proprietar grozavia toata?

 

cardul l-a costat 250 (pt ca nu e de la 0 ) este pastrata fatza ...furca 250 shi roata 200

motorul cu cutie shi acte a fost 200 shi probabil mai baga 150 in refacere profesionala sa nu mai ruleze pe material rusesc ....undeva la max 1300 ...

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...