Sari la conținut

LOUIS GEL SEATBAGS


Postări Recomandate

am vazut o sa cu gel de la luis, pus pe dedesubtul materialului, e adevarat ca parea mai comoda insa avea o mare problema cu soarele:

se incingea rau si pastra circa 12 ore caldura, oricat te-ai fi ridicat in picioare sa o racoresti.

si e destul de neplacut ca la fiecare oprire sa cauti fie umbra, fie sa iti iei saua dupa tine prin restaurante....:D

Ooo, mistoo pt iarna!!! Bagi seaua la microunde cateva minute si 12 ore ai cald la poponeata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.pro-bike.ro/forums/topic/79646-reconditionare-suzuki-dr-650-rs/page__pid__434686__st__30#entry434686

 

Nu am mai suportat shaua originala si am trecut la modificarea ei. In final am avut o sha cu 3cm mai lata cu locul pasagerului mai inalt cu 3cm si cu un zambet pana la urechi. Este schimbata treaba. Initial parca stateam pe un tamburel din lemn, acum parca e fotoliu : :rolleyes:

 

 

Am si testa-o azi si ma declar super multumit. Numai am senzatia ca imi intra intre..... si drumul pare mult mai placut.

 

Este putina treaba, dar consider ca merita !

Editat de irinel2006
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...