Sari la conținut

Gilera Runner Fan Club


Radu46
 Share

Postări Recomandate

Scuteru il dau cu 45 milioan adik vreo 1300 euro cn e interesat sa bage id meu in lista sau sa ma sune pe 0726179013 .. id meu de mess yo_zapp_1307

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 444
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man yo vreau in jur de 47 - 45 milioane zii shi u la altzii dak sunt interesatzi sa intre pe id yo_zapp_1307. Ms mult . Kre mai e interesat sa ma caute pe id ala sau la nr 0726179013

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal ... am aparut si eu p`aci ca nu am vazut pana amu topicu :scratch: .. am si io` un runner micutz :) kit poilnni 80, variator .. alea`alea, toba sport ... si acuma e de vanzare nu va trebe la nime ? :)

PS : nu stiti de unde as putea sa`mi iau un contact ( partea aia interioara nu ala unde bagi cheia ci ala de sub carena ) ????

post-8932-1181423584_thumb.jpg

post-8932-1181423624_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Felicitari Radu...imi place cum arata scuterul tau, bravo...

Mersi. a fost apogeul modificarilor pt runnerul meu :D l-am facut asa de frumos ca mi l-au cumparat cu 2200e :welcome: asta e, imi iau eu altul. o sa apar cu un fxr in curand, vreau sa il iau de la 0 si sa il modific full. nu vreau sa alerg cu el la curse ca am motor pt treaba asta ci doar asa ca sa imi indeplinesc un vis din copilarie care nu a fost satisfacut de tunningul la vx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut un Seat Leon modificat, dar pe demaraj ca dupa 60-70 de metri s-a dus, cand i-a dat a III-a cred...tot cu 180fxr

Te`ai uitat la vreun film mai ciudat asa ??

nu te gandesti ca poate nu a vrut omu sa dea in ea..

mai gandeste`te si tu cand postezi aiurea fara rost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te`ai uitat la vreun film mai ciudat asa ??

nu te gandesti ca poate nu a vrut omu sa dea in ea..

mai gandeste`te si tu cand postezi aiurea fara rost

a postat sa mai acumuleze un post :welcome:

cum sa faci intrecere masina cu scuter?? si masina mai este si tunata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a postat sa mai acumuleze un post :agree:

cum sa faci intrecere masina cu scuter?? si masina mai este si tunata :crack:

i-a dat-o si pe a 3-a si runneru nu are viteze :D :welcome: :thanks: poate in mintea lui i-a dato pe a 3-a

Editat de alby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-a dat-o si pe a 3-a si runneru nu are viteze :D :welcome: :thanks: poate in mintea lui i-a dato pe a 3-a

 

"Eu am facut un Seat Leon modificat, dar pe demaraj ca dupa 60-70 de metri s-a dus, cand i-a dat a III-a cred...tot cu 180fxr"

 

yocorny se referea la cel cu Seat-ul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-a dat-o si pe a 3-a si runneru nu are viteze :D :welcome: :thanks: poate in mintea lui i-a dato pe a 3-a

zicea de ala ca a bagat in viteza a III-a.. poti sa ai motor si de 400 cc si te intrece seat leon STANDARD dar modificat.. lasa-l ca are multa imaginatie! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreunu din astia care comentati ati mers sau vazut vreodata in viata voastra un FXR de 180 mancavar tata ochii? Scuteru' ala se ridica intr'o roata cu putin noroc numai din gaz si se joaca pe degete cu foarte multe masini. Un Seat Leon nu ridica probleme pe 60-70m cum afirma si el. Am sa'l rog pe Radu46 sa va dea expres o lista cu masinile pe care le'a facut la liniuta pe vremea cand a avut FXR. In opinia mea e cel mai nervos SCUTER facut vreodata. Daca va e ciuda n'o sa rezolvati nimic negand adevarul, nu faceti decat sa enervati pe altii din ce in ce mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreunu din astia care comentati ati mers sau vazut vreodata in viata voastra un FXR de 180 mancavar tata ochii? Scuteru' ala se ridica intr'o roata cu putin noroc numai din gaz si se joaca pe degete cu foarte multe masini. Un Seat Leon nu ridica probleme pe 60-70m cum afirma si el. Am sa'l rog pe Radu46 sa va dea expres o lista cu masinile pe care le'a facut la liniuta pe vremea cand a avut FXR. In opinia mea e cel mai nervos SCUTER facut vreodata. Daca va e ciuda n'o sa rezolvati nimic negand adevarul, nu faceti decat sa enervati pe altii din ce in ce mai mult.

Asa nenica fii dur cu ei...pai ce naiba....

 

Ma mai tot ce zice el este adevarat.Cunosteam si eu pe cineva cu FXR si rupea mai tot , se ridica bine pe o roata.NU e chiar asa cu runneru :moto:) nu se joaca.

 

Imi place ca va distrati pe seama unui scuter care pe ale voastre le nimiceste.

 

Recunosc.....este mult peste cbr`ul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor cu cat poti sa te duci cu fxr-u? cand a prins ala cu masina 150 km/h mai poate sa te intreaca un fxr? sa fim seriosi si sa nu exageram! Este cel mai bun scuter intradevar dar nu un scuter care sa unele din cele mai bune masini (in cazul nostru Seat Leon MODIFICAT)

salut cu faru si drum fara incidente :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor cu cat poti sa te duci cu fxr-u? cand a prins ala cu masina 150 km/h mai poate sa te intreaca un fxr? sa fim seriosi si sa nu exageram! Este cel mai bun scuter intradevar dar nu un scuter care sa unele din cele mai bune masini (in cazul nostru Seat Leon MODIFICAT)

salut cu faru si drum fara incidente :moto:

Frate ce nu intelegi in 60-70 de metri se duce mult Runneru in fata masini......plecarea conteaza....nu are ambreiaj nu te incurci....nu patineaza rotile....nu vorbiim de 150km/h ca nu faci liniutze de 3km....

Simplu si usor Runneru pe distante scurte intrece Leonu , e asa de greu de inteles.?

 

Voi sunteti Gica Contra......vreti sa va deseneze ca sa intelegeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate ce nu intelegi in 60-70 de metri se duce mult Runneru in fata masini......plecarea conteaza....nu are ambreiaj nu te incurci....nu patineaza rotile....nu vorbiim de 150km/h ca nu faci liniutze de 3km....

Simplu si usor Runneru pe distante scurte intrece Leonu , e asa de greu de inteles.?

 

Voi sunteti Gica Contra......vreti sa va deseneze ca sa intelegeti?

 

pe distante mici, de acord. Intrece o masina pt ca este muult mai grea decat scuterica!

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu e nimeni cu runner pe acest site? eu am observat destui. chiar nu vreti sa avem si noi un topic numai al nostru? ma indoiesc ca nu aveti intrebari de pus in legatura cu runnerul. si ca sa fiti mandr ca aveti gilera va voi arata cel mai mare scuter facut pana acum ca sa va dati seam ca suntem inainte la toti. :moto: gilera nexus 850 cu 2cilindri 4t si transmisie asistata electronic. e ce parere aveti?

yo as vrea sa stiu cum pot face un runner de 49 sa fuga mai tare!?unde are limitatoru si cum il pot scoate sa fug a mai tare!?si unde mias gasi o toba sport mia draguta cat de cat pt el :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am fost cu runneru undeva unde se dau liniutze si am dat fum la cateva masini, printre care 2 suzuki swift modificate, un opel , o dacie modificata , un ford focus si inca cateva nu mai retzin marca.... nu era foarte lunga linia cam 150 metri deci nu prea aveau sanse...:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

si eu am fost cu runneru undeva unde se dau liniutze si am dat fum la cateva masini, printre care 2 suzuki swift modificate, un opel , o dacie modificata , un ford focus si inca cateva nu mai retzin marca.... nu era foarte lunga linia cam 150 metri deci nu prea aveau sanse...:lol:

Iti place mult sa visezi

bv :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...