Sari la conținut

Liberty Parade 2011


alexutzzzg
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu daca mai apuc sa intru pe forum.

Eu sunt mai matinal de fel , ca atare voi pleca cu grupul de 7.00.

La 6.45 punct voi fi in benzinaria MOL cu un CB500 + pasager.

 

 

@K@rbon: astea sunt ora si locul de intalnire, ultima benzinarie mol inainte de autostrada.

 

 

Daca nu ploua grav, apar si eu la aceeasi ora tot acolo.

 

 

Cazare ar fi aici

 

http://www.campingzodiac.ro/facilitati.php

 

daca vii cu cort sau daca nu, in alta parte, vezi la fata locului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fratilor pana la urma cine pleaca si la ce ora, m-as baga si eu dar unde gasesc cazare si cum dau de voi , deci va astept sa imi raspundeti si mie la cele doua intrebari

 

gata a plecat toata lumea?

 

nu a plecat nimeni... eu unul ma inncecasem intr-o sticla de bere... Plecarea e, in caz de vreme buna, la ora 7. Intalnirea, la MOL, intrara pe A2. cazarea, mama ma-sii... eu pentru orice eventualitate, imi iau cu mine un cort...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti pana la urma vad ca plecati la 7. Eu nu cred ca ma voi trezi atat de devreme.

Lasati si voi un nr de telefon sau stabiliti un loc de adunare in Saturn sau Venus.

In cazul in care sunt matinal si la 8(la 7 e imposibil pt mn) intru pe A2 dupa ce motociclete sa ma uit pe drum?

Voi cu ce veniti? Am inteles ca e vb de zx9,cb500 atlceva?

 

:cheers:

O sa merg mai repid si fara opriri, cred ca o sa va prind din urma sau o sa ajungem in Saturn in acelasi timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti pana la urma vad ca plecati la 7. Eu nu cred ca ma voi trezi atat de devreme.

Lasati si voi un nr de telefon sau stabiliti un loc de adunare in Saturn sau Venus.

In cazul in care sunt matinal si la 8(la 7 e imposibil pt mn) intru pe A2 dupa ce motociclete sa ma uit pe drum?

Voi cu ce veniti? Am inteles ca e vb de zx9,cb500 atlceva?

 

:cheers:

O sa merg mai repid si fara opriri, cred ca o sa va prind din urma sau o sa ajungem in Saturn in acelasi timp

 

0722.978.558 - Alex - ZX9R

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff .. ce vorbesti domne? eu am plecat de vineri noapte .. pe la vreo 1jumate am reusit sa ies din bucuresti .. foarte aglomerat a fost si noaptea .. si a plouat .. mama mama :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata cu Liberty Parade si cu marea pt week-end-ul asta. Am avut noroc. Nu a plouat, vremea a fost buna, am mancat / baut, baie, plaja, liberty parade, cazare la Jupiter -> camping zodiac -> 27 lei/pers/zi; plimbari -> Costinesti, Eforie Nord, Mamaia -> plaja, baie, mancare buna... Cam scumpa benzina :P M-a costat vreo 250 de lei, chiar mai bine... De la un consum de 6% la dus, cu vant din spate, am urcat la aproape 8% la intoarcere cu vant puternic din fata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...