Sari la conținut

moto x country festival


stulewa
 Share

Postări Recomandate

Salutare dragilor,

in perioada 11-14 august are loc la Busteni cel mai mare festival de endurocros din sud-estul europei. locatia se afla pe valea cerbului(drumul spre gura diham/busteni)puteti viziona o cursa spectaculoasa de endurocros, formatul va fi unul de anduranta(2 manse /zi ) joi seara prologul se va desfasura in nocturna.

 

alaturi de TOYOTA si MONSTER ENERGY speram sa putem oferi un show de senzatie atat pentru rideri cat si pentru spectatori asa ca va asteptam la Busteni!

 

mai multe detalii pe : http://www.xcountry.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am ajuns acasa. Am fost in seara asta pana in Valea Cerbului,sa vad despre ce e vorba,ocazie care mi-a oferit sa vad cum e sa mergi fara parbriz :tempted: .

Nu mi s-a parut cine stie ce mare eveniment sau activitate in zona. Eu am plecat de acolo spre casa la 20:41 (erau 13 grade ),si nu am apucat sa vad prologul.

Inca se mai strangeau concurenti,pentru ca pe DN1 in drumul meu spre Bucuresti tot vedeam masini cu remorci si motociclete pe platforma.

Sunt cateva bancute,un pupitru de DJ mici,bere,energy drink , etc.....

post-16670-0-23066500-1313090729_thumb.jpg

post-16670-0-50205500-1313090756_thumb.jpg

post-16670-0-83315500-1313090833_thumb.jpg

Editat de Bigfoot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc celor care au ajuns la festival, sper ca ne-am ridicat la un nivel destul de inalt si am reusit sa satisfacem o mare parte a cerintelor consumatorilor acestui sport atat dpdv al pilotilor cat si al spectatorilor.

 

ps: poate puneti si voi niste poze sugestive ca eu nu am avut timp sa fac dupa cum stiti :))

 

http://www.youtube.com/watch?v=-2Ixv-mtvi4

 

bere, mici, drink etc ... si poze :)))

 

 

 

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...