Sari la conținut

Oare cand...?


Vrsv Gunoier
 Share

Postări Recomandate

Vizitator VULPOIU

Păi ce te opreÂşte să iei un avion? Dacă îl iei cam cu o lună înaine iei bilet Âşi cu 20-30 de euro.

 

Pentru Pesaro ai avion de la Otopeni pînă în Rimini Âşi de acolo tren pîn mai jos vreo 80 km. Sau de la Băneasa la Bologna Âşi cam 180 km... sau tot de la Băneasa ai pîn la Ancona Âşi apoi vreo sută spre nord... dacă nu mă înÂşel acolo e într-o hală în fiera di Pesaro, caută pe net linnile de autobus locale Âşi vezi ce număr ai (de obicei stazione-fiera).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi ce te opreÂşte să iei un avion? Dacă îl iei cam cu o lună înaine iei bilet Âşi cu 20-30 de euro.

 

Pentru Pesaro ai avion de la Otopeni pînă în Rimini Âşi de acolo tren pîn mai jos vreo 80 km. Sau de la Băneasa la Bologna Âşi cam 180 km... sau tot de la Băneasa ai pîn la Ancona Âşi apoi vreo sută spre nord... dacă nu mă înÂşel acolo e într-o hală în fiera di Pesaro, caută pe net linnile de autobus locale Âşi vezi ce număr ai (de obicei stazione-fiera).

 

 

 

man, ma refeream la comunistele noastre si la ce se poarta pe aici pe la noi.

 

in italia se poate gasi si comanda aproape orice

 

cand am auzit ca se gaseste si vopsea originala, pe plumb, pt scuterele din anii '50 am intepenit.

 

au peste 12 milioane de moto.

 

oare cate sunt la noi?...

 

in sensul ca, vreau o platina de ural, pac dau fuga la expo vechituri si mi am luat o

Editat de planeta v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...