Sari la conținut

semeringuri praf ?!


ow3x3xpr3ss
 Share

Postări Recomandate

am comandat (foarte greu am gasit) 1 set semeringuri de praf pt. un F650GS, telefonic am facut comanda si cei de acolo mi-au trimis un desen(atasat mai jos) din care sa le explic ce piesa am nevoie.

 

acum vreau sa ma ajutati sa imi spuneti daca cea ce am ales este chiar "piesa" respectiva adica semeringul de praf,pt ca a costat ceva banuti si nu vreau sa dau banii degeaba.

 

piesa de la pozitia 6 am specificat ca imi trebuie ,acela e semeringul de praf da?

 

multumesc anticipat!

post-66828-0-99741000-1315839669_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca si alea de praf sunt de doua tipuri, unele simple, doar guma de ele, care se largesc relativ repede, si unele mai smechere, cu arculet, ca cele de ulei.

Intreaba-l pe Angi ce-i cu ele, ca te poate lamuri, sau pune intrebarea pe topicul de F650GS.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci crede-ma ca ca daca se potrivesc nu mai stau acuma sa caut sa fie si cu arc ,stiu cum sant ca din acelea am acum pe motor dar sat crapate deja de vechi ce sant . pt ca foarte greu am gasit si asa ,acum de care o fi........

Editat de ow3x3xpr3ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa se potriveasca... pe viitor, cand mai ai vreo nelamurile in legatura cu piese diverse, intreaba pe topicul asta: /index.php?/topic/20791-cine-are-bmw-650-f-gsdakar-2000-injectie/

 

e mare probabilitatea sa se mai fi lovit cineva de problemele tale si sa te poata ajuta repede...

 

piese aduc in maxim o saptamana la Automobile Bavaria... dar uneori gasesti si variante mai avantajoase... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa se potriveasca... pe viitor, cand mai ai vreo nelamurile in legatura cu piese diverse, intreaba pe topicul asta: http://www.motocicli...-2000-injectie/

 

e mare probabilitatea sa se mai fi lovit cineva de problemele tale si sa te poata ajuta repede...

 

piese aduc in maxim o saptamana la Automobile Bavaria... dar uneori gasesti si variante mai avantajoase... :)

 

multumesc de informati..............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...