Sari la conținut

SERRES RALLY


Postări Recomandate

Bravo Somo, bravo Jumba !

In filmul 2 pe la mijloc , mai rau, s-a lasat si cu break-dance! Asta e riscul raidului, cazaturi la viteza mare. Apoi, dupa lambada-iesirea in decor a lui Somo , nu mi-a venit sa cred ca am vazut o masina pe traseu ! Noroc ca era vizibilitate buna, fiind poiana, altfel, la viteza aia daca iti iese in fata- doamne-fereste !Organizatorii ce dracu pazeau ? S-a mai intamplat si pe la noi pe vremuri cand intrau gratargiii cu Daciile in forestier, unii au simtit-o pe pielea lorsad.gif. Eu am avut noroc...

Frumos raliul, zona deosebita, am ajuns si eu pe muntii aia, dar numai on-road. Speram sa se mai faca si la noi cate o competitie, nu numai in octombrie pe zapada sau cu speciale anulate ca la Baja Susai si atunci participarea ar fi mai numeroasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps-urile NU ERAU INCHISE, ni s-a explicat clar la breafing ;) eu am avu bonusuri, un chevrolet d-ala mare si o duba. pe amandoua le-am evitat prin sant, unu stanga unu dreapta... cum mi-a venit mai la indemana :))

 

aaa, gata bre m-am prins despre ce vorbeai, am traversat mai multe zone de vanatoare, si bajetii erau deja pe pozitii... acuma nu stiu daca au mai impuscat ceva dupa ce am trecut noi p-acolo :))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

de fapt e meritul fotografului, ca te-a prins la fix cand dai prin baltoaca aia

un click facut la juma' de secunda mai tarziu sau mai devreme si nu mai erai pe afis :blbl:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

acu' ce sa faci, sunt invidios din fire :grinbandit:

.

.

.

.

.

.

.

:lool:

 

.

 

.

.

.

.

succes la raliu!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...