Sari la conținut

Caut Piele


Vizitator <-BlacK_Killer->
 Share

Postări Recomandate

Vizitator <-BlacK_Killer->

Vreau sa imi retapitez saua .... de fapt ambele , si am cautat material insa nu am gasit nici unde ceva lucios si fara model si cu atat mai putin sa fie piele ....

 

Deci cine are sau stie un loc de unde pot lua niste bucati de piele lucioasa neagra sa imi spuna si mie , ca acum am niste vinilin si e nasol :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa imi retapitez saua .... de fapt ambele , si am cautat material insa nu am gasit nici unde ceva lucios si fara model si cu atat mai putin sa fie piele ....

 

Deci cine are sau stie un loc de unde pot lua niste bucati de piele lucioasa neagra sa imi spuna si mie , ca acum am niste vinilin si e nasol :hug:

 

Piele lucioasa nu stiu unde ai sa gasesti. De la vopsitorie vine ca mata de felul ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ce inseamna sa ai vitezana si nu chopper? :( seaua nu se imbaraca in piele ca aia cand se uda se usuca foarte greu si mucegaiste.Se foloseste vinilin, te duci la orice marochinarie sau la un magazin de vanzari de materiale si iti cumperi vinilin ,vezi ca acu se gaseste de toate culorile, cu sau fara motive traditionale :P

si dupa aia o faci la orice atelier de pielarie -A ca era sa uit vezi ca sub bucata ai de vinilin se pune peste buretele de la sea un fel de dublura de vatelina Spor :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se gaseste vinil negru cu striatii ca de piele la Bucur Obor, la parter, ptr cei din Bucuresti. S-o mai gasi si in alt loc, dar acolo am gasit eu (190.000 rol metrul liniar, latimea fiind mai mare de 1m, de faci din ea 2 sei).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...