Sari la conținut

de 1 decembrie - city break praha viena etc?


foxbat
 Share

Postări Recomandate

nu prea e de motor si parca nici de o masina pana acolo ca s doar 4 zile ( de miercuri seara pana duminica seara/luni dimineata)

si mi e cam tarsa sa conduc pana la nadlac :)

 

asa ca as lua ceva ce zboara si trece de balotesti

 

idei de un city break extins ? ca vad la low-costuri ca nu prea e treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec cu masina duminica 4 zile budapesta- viena. city break aero cauta pe net, sunt multe. nu gasesti ce-ti convine, iei bilet la wizz (evita blue air) hotel la booking com si ai terminat. tot aia te costa. eventual masina daca iti trebuie rezervi online la sixt, f ieftin, o iei din aeroport.

vezi aici de ex:

 

http://www.interra.ro/site/home.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea e de motor si parca nici de o masina pana acolo ca s doar 4 zile ( de miercuri seara pana duminica seara/luni dimineata)

si mi e cam tarsa sa conduc pana la nadlac :)

 

asa ca as lua ceva ce zboara si trece de balotesti

 

idei de un city break extins ? ca vad la low-costuri ca nu prea e treaba.

 

EU UNUL AS VOTA PRAGA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

s a marcat votul

la bavaria am priceput ca ai de cotizat , la astea de zboara pe sus n ai pile ? :)

 

 

pot sa.ti imprumut Kul zboara mai jos ...DAR ZBOARA

 

am niste actiuni la VIRGIN" ....scoala generala nr 14 ..............ca astea de la liceu oha ...VIRGIN :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa.ti imprumut Kul zboara mai jos ...DAR ZBOARA

 

am niste actiuni la VIRGIN" ....scoala generala nr 14 ..............ca astea de la liceu oha ...VIRGIN :banana:

 

o fi cumva scoala ajutatoare? eu cand am cautat virgin- (game ) mi au spus sa incerc la cresa.

si intre noi fie vorba, come on, virgine, cah :)

cu k-ul nu ma descurc prea bine, e de vanatoare bombardament.

ceva mai light ( un mig 25 ) n ai ?:)

 

dincolo de caterinca , ce pana mea, vreau la praha in 4 ore max :)

teleportare?

 

eu plec cu masina duminica 4 zile budapesta- viena. city break aero cauta pe net, sunt multe. nu gasesti ce-ti convine, iei bilet la wizz (evita blue air) hotel la booking com si ai terminat. tot aia te costa. eventual masina daca iti trebuie rezervi online la sixt, f ieftin, o iei din aeroport.

vezi aici de ex:

 

http://www.interra.ro/site/home.html

 

multumesc, ma uitasem si eu la ei, smecheria e aia cu 100 e taxe..deci ..pretul e mai mare cu 30 %..

 

am rezolvat cu cazarea tot pe booking dar la zburatoare n am reusti ceva ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foxu man

 

viena e pe lista cand "oi ' fi mai basinos

 

pe cand praga e pentru LOVE LOVE LOVE

 

cele mai frumoase "amintiri" de acolo le am.....si din pacate cum cele mai frumoase sunt si ultimile.... e un oras de SUFLET pentru mine :ok:

 

ps pot sa.ti dau R ul ultima data a facut 15 ore..praga-bucuresti

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foxu man

 

viena e pe lista cand "oi ' fi mai basinos

 

pe cand praga e pentru LOVE LOVE LOVE

 

cele mai frumoase "amintiri" de acolo le am.....si din pacate cum cele mai frumoase sunt si ultimile.... e un oras de SUFLET pentru mine :ok:

 

ps pot sa.ti dau R ul ultima data a facut 15 ore..praga-bucuresti

 

da, stiu cum e..

taman ce m am intors de acolo si iar vreau sa ma duc

 

iar cu R-ul , multam de oferta dar ..tot e frig in dec :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pragaaaaaaaaaaaaaaaa

 

https://picasaweb.google.com/bubexu/Honeymoon?authkey=Gv1sRgCKSUjpvVuIud7gE#5663686316455603266

 

 

gasit

199 e / persoana, zbor + nani 3 nopti

acu' sa ningggaaaaa

si sa ma uit de ceva de inchiriat pe acolo de condus

 

gs 1200 adv 4x4 ar fi ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt eu chior sau preturile incep de la 50 e / zi ?!

 

mai mergi un pic dincolo de viena pana la bad schalerbach la eurotherme,

 

un complex de bai termale. si a pus mintea prefectura de acolo si a investit in ceva

 

super. din toate punctele de vedere. crede ma pe cuvant !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am verificat de mai multe ori si aveau cele mai mici preturi dintre cei mari aici in europa. sunt multe firme mici cu tarife mai bune dar nu stii peste ce dai, la fel sunt agregatoare de oferte pe net unde poti gasi oferte la aceeasi firma, de ex sixt la pret mai mic decat direct la ei pe site. in general incerc sa nu ma incurc cu prosti, valabil oriunde si oricand, de aceea am recomandat sixt. daca pretul este singurul criteriu poate sunt si altii dar pt mine tot ce e sub un anumit standard nu exista. in felul asta e drept, platesc ceva mai mult dar evit surprizele.

 

p.s. atentie am uitat. vezi ce asigurare iei. cea mai comuna e una care acopera tot dar are 200e sau asa ceva franciza pt orice zgarietura chiar deabea vizibila. masina iti dau cheile si te trimit sa o iei din parcare de undeva, nu merge nimeni cu tine, nu te invita sa o inspectezi. fa lucrul asta cu mare atentie si orice zgarietura raporteaz-o inainte de a pleca pt ca ei ti-o purica si in c-ur la sosire si cer franciza pt orice chestie cat de mica. deci ori belesti ochii bine ori iei asigurare full fara franciza, mai scumpa evident.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...