Sari la conținut

dupa 7000 de ture nu mai trage :((


Gaa
 Share

Postări Recomandate

Mufa aba 4 pini 2 ocupati k1 k4 intre cei doi.

Mufa alba 6 pini 4 ocupati k5 k11 intre cei doi pini din stanga randul de jos si sus cum tii mufa cu fata la tine si pinul de blocare mufa in sus.

Atentie !

Pentru k5/k11 daca nu esti sigur ca ai inteles ce trebuie sa faci renunta pentru.ca ai acolo si transmisia de date,si daca o sa gresesti este cam nasol cu ECU

Si da,Codurile vor fi afisate in ordine crescatoare doar daca sunt active!

La k5/k12 ai posibilitatea cu testerul sa vezi si in istoric,cum cat si de ce au aparut plus date live pe care trebuie sa le interpretezi.......daca stii!

 

Am uitat...valabil pentru toata gama Suzuki!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mufa aba 4 pini 2 ocupati k1 k4 intre cei doi.

Mufa alba 6 pini 4 ocupati k5 k11 intre cei doi pini din stanga randul de jos si sus cum tii mufa cu fata la tine si pinul de blocare mufa in sus.

Atentie !

Pentru k5/k11 daca nu esti sigur ca ai inteles ce trebuie sa faci renunta pentru.ca ai acolo si transmisia de date,si daca o sa gresesti este cam nasol cu ECU

Si da,Codurile vor fi afisate in ordine crescatoare doar daca sunt active!

La k5/k12 ai posibilitatea cu testerul sa vezi si in istoric,cum cat si de ce au aparut plus date live pe care trebuie sa le interpretezi.......daca stii!

 

Am uitat...valabil pentru toata gama Suzuki!

ok,ms mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mufa aba 4 pini 2 ocupati k1 k4 intre cei doi.

Mufa alba 6 pini 4 ocupati k5 k11 intre cei doi pini din dreapta randul de jos si sus cum tii mufa cu fata la tine si pinul de blocare mufa in sus.

Atentie !

Pentru k5/k11 daca nu esti sigur ca ai inteles ce trebuie sa faci renunta pentru.ca ai acolo si transmisia de date,si daca o sa gresesti este cam nasol cu ECU

Si da,Codurile vor fi afisate in ordine crescatoare doar daca sunt active!

La k5/k12 ai posibilitatea cu testerul sa vezi si in istoric,cum cat si de ce au aparut plus date live pe care trebuie sa le interpretezi.......daca stii!

 

Am uitat...valabil pentru toata gama Suzuki!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare pt TNG (vad ca esti as in mecanica si ai multa experienta ,intrucat nu merge sa iti trimit pm ,ai idee daca zx10r 2008 au ceva probleme sau anumite defecte specifice ?pentru ca as dorii sa achizitionez unul ,este pusa intrebarea si la posesori de zx10 da nu a raspuns nimeni.scuze de offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

ok,dar cum fac sa imi apara codul?din cate am mai auzit imi trebuie un fir, care va trebui introdus intr-o mufa ,dar nu stiu care mufa, undeva sub sheaua pasagerului... va rog sa ma lamuriti sipe mn.nu m-am bagat pana acum la treaba asta,pt k mie imi suna a scurt circut gen :D sper sa nu ma fac de ras ,dar vreau sa mai invat si eu cate cva (dak nu pot sa ma mai dau cu ea,makar sa fac practica ;)) )

 

si dak am mai multe erori mi le va afisha pe toate?

 

 

Deja gramatica limbii romane te-a facut de ras mai mult decat credeai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja gramatica limbii romane te-a facut de ras mai mult decat credeai.

man ,dak nu ai altcva mai bun de facut decat sa urmaresti greselile gramaticale ale unora si a altora mai bn fluiera! uimeste-ma ,unde e gresit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

man ,dak nu ai altcva mai bun de facut decat sa urmaresti greselile gramaticale ale unora si a altora mai bn fluiera! uimeste-ma ,unde e gresit?

 

gata oameni buni,mi-am rezolvat problema :michael: era din cauza bobinei de inductie 2... am scapat de o grija :peace: imi statea pe ficat :grinbandit: va multumesc ca mi-ati fost aproape si ati incercat sa ma ajutati :hug: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...