Sari la conținut

Chopper Academy M.C. - Petrecere Caritabila pentu Matei


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

Aseara m-am intalnit cu Traian la o decernare de premii unde venisre sa mai adune niste bani. Va spun ca oamenii astia chiar au nevoie de noi si sambata mizeaza pe asta. Deci, sa nu-i dezamagim!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara m-am intalnit cu Traian la o decernare de premii unde venisre sa mai adune niste bani. Va spun ca oamenii astia chiar au nevoie de noi si sambata mizeaza pe asta. Deci, sa nu-i dezamagim!

:bigstar:

 

Da, intradevar, Traian a fost la premiile Rally Magazine.

Din pacate Traian a sacrificat o parte din prima petrecere aniversara pentru Matei, pentru ca sa mediatizam cazul nostru si sa ne cream cat mai multe contacte si posibilitati de obtinere de fonduri :baldy: :disappointed:

Speram sa nu fie in van...

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma pregatesc si eu si vin spre voi. Bagati niste beri la rece, ca e sete mare! :D

 

----------------------------------------

 

A fost o seara de pomina! Trupele au sunat excelent, atmosfera primitoare! S-a dovedit inca odata ca suntem o comunitate si ca suntem uniti in astfel de situatii!

 

Sper ca eforturile baietilor de la Chopper Academy sa nu fi fost in van si sper ca aseara sa se fi strans o suma suficient de mare incat sa se inceapa tratamentul!

 

Doamne-ajuta si Sarbatori Fericite!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma pregatesc si eu si vin spre voi. Bagati niste beri la rece, ca e sete mare! :D

 

----------------------------------------

 

A fost o seara de pomina! Trupele au sunat excelent, atmosfera primitoare! S-a dovedit inca odata ca suntem o comunitate si ca suntem uniti in astfel de situatii!

 

Sper ca eforturile baietilor de la Chopper Academy sa nu fi fost in van si sper ca aseara sa se fi strans o suma suficient de mare incat sa se inceapa tratamentul!

 

Doamne-ajuta si Sarbatori Fericite!

 

Multumim pentru prezenta, Metal Heart.

 

Dar nu stiu despre ce comunitate unita vorbesti. In afara de organizatori si inca cativa, mai toti de acolo erau doar prieteni de motociclisti.

 

Sa nu ne mai pupam singuri in partile dorsale. Exista doar grupuri, grupulete, pâlcuri (samd) de motociclisti, nici urma de ”comunitate”.

 

Sanatate prietenilor nostri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu stiu despre ce comunitate unita vorbesti. In afara de organizatori si inca cativa, mai toti de acolo erau doar prieteni de motociclisti.

 

Sa nu ne mai pupam singuri in partile dorsale. Exista doar grupuri, grupulete, pâlcuri (samd) de motociclisti, nici urma de ”comunitate”.

 

Sanatate prietenilor nostri.

 

Vantule, in primul rand este vorba despre voi - voi ce ati ajutat neconditionat pe cineva aflat la belea. Voi inseamna clubul vostru, voi ca persoane, voi care ati fost prezenti, voi care ati tras sfori prin alte parti, voi ceilalti care ati mai organizat o petrecere cu ceva timp in urma.

Si da, am fost la petreceri unde densitatea participantilor era mai mare - si da, din cauza "bisericutelor" create si a orgoliilor prostesti, adevaratele cauze au de suferit. De asta zic, ca cei care au fost prezenti acolo, cu prieteni, in gasca sau singuri, au dat dovada ca inca mai cred in ceea ce se numeste CAMARADERIE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un singur grup nu poate face tot.

 

Daca exista vreo urma de unitate si (chiar) umanitate era floare la ureche sa strangem o parte importanta din banii necesari, desi e o suma uriasa.

 

Cei cativa care au mai aderat la cauza...tot nu sunt suficienti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze pt raspunsul tarziu, cu un copil poznas e mai greu sa ai timp de calculator :))

 

La petrecere am strans asa:

- contributie Grill Pub 10% valoare incasari =455RON (adica 4.550.000 lei vechi) +

- licitatii + donatii

______________________________

TOTAL 8.921RON si 200EURO

 

- urmeaza sa mai primim 3500 lei suma licitata pt chitara Fender donata de OCS

 

Mii de multumiri organizatorilor, trupelor care au concertat pentru Matei, celor care au donat diverse obiecte pt licitatii si celor care le-au licitat, si bineinteles, celor care au venit alaturi de noi la party si ne-au ajutat.

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...