Sari la conținut

Elevator moto


edysson
 Share

Postări Recomandate

Sper să nu existe discuții cu privire la preț, acesta parcă este de 1800 sau 1850 lei. Cum e cel din primul post.

 

 

Da,asa este!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sportivele de 250? :lol: :lol: :06Biker:

 

Dar de ce razi ?nu inteleg.al meu a fost facut si conceput in regim de pista.si este racing sport(RS).adica sportiva.nu inteleg dc razi:|.adk fiecare zice ce crede.nu ce vede;).(cazul tau)si nu am chef de cearta.eu vorbesc doar dc am vazut si am mers .nu vb din auzit.Te salut.si intereseazate. :friends:

Editat de booyaka.619
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu asta este ideea topicului, ma bucru ca iti place motorul tau, la fel ii cazul si la noi, ne bucuram de ce avem si visam la mai bine.

 

Imi place cum arata elevatorul, pare foarte solid si la pret, e sub ce se gaseste pe louis.de, mult sub chiar. Felicitari mesterului care l-o facut, s-ar prea putea sa iti cer unul in viitorul apropiat ;)

Editat de Dan Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,asa este!

 

 

Am uitat sa specific,pe langa transalpul care l-am ridicat pe elvator ,mai statea si colegul meu calare pe motor :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce razi ?nu inteleg.al meu a fost facut si conceput in regim de pista.si este racing sport(RS).adica sportiva.nu inteleg dc razi:|.adk fiecare zice ce crede.nu ce vede;).(cazul tau)si nu am chef de cearta.eu vorbesc doar dc am vazut si am mers .nu vb din auzit.Te salut.si intereseazate. :friends:

Ce pista fratioare, poate padure , ai un fel de drujba :rusinica: :lol: :lol: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce oferta ...

 

:crack:

Ce ar fi in neregula la ea? Te astepti sa fie la jumate pretul? Ai facut vreodata un calcul sa vezi ce presupune sa faci asa ceva, materialele care intra si manopera? Si apoi trebuie sa iti mai pui si un adaus, ca doar nu lucrii pe gratis, nici tu nu cred ca iti primesti chenzina in nasturi, nu? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa stricat sau sa rupt :lol:

 

Nu Tibi draga,ii lipseste doar ceva.Acel ceva se numeste proprietar!Si invata sa scrii corect daca tot te bagi in seama!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ar fi in neregula la ea? Te astepti sa fie la jumate pretul? Ai facut vreodata un calcul sa vezi ce presupune sa faci asa ceva, materialele care intra si manopera? Si apoi trebuie sa iti mai pui si un adaus, ca doar nu lucrii pe gratis, nici tu nu cred ca iti primesti chenzina in nasturi, nu? :rolleyes:

Nu vreau sa stric vanzarea omului ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar azi si maine oferta la elevatorul din poza,1650 Ron!!!Cine vrea?????

 

Mentin oferta pana luni,15.01.2012 daca doreste careva !!!!

 

Mentin oferta pana luni,15.01.2012 daca doreste careva !!!!

 

Una bucata a plecat deja!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca esti tu destept ca nu stiu ce ma faceam :disappointed:

 

 

Auzi,doresti ceva?Daca nu ia vezi-ti tu de bicicleta ta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mai exista o singura bucata pe stoc,pret 1650 ron daca doreste cineva.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pista fratioare, poate padure , ai un fel de drujba :rusinica: :lol: :lol: :burnout:

 

mon cher, vezi ca rs-ul de 250 iti cam creaza linistit probleme daca nu ai miar sa il faci pe liniile drepte, si cum matale deti ier sase...

 

scuze de of-topic

 

tzapan elevatorul si vad ca aveti si comenzi, brava bajeti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

tzapan elevatorul si vad ca aveti si comenzi, brava bajeti :friends:

 

 

Ms,oricum dau o bere pt off-topic!:friends:

 

 

tzapan elevatorul si vad ca aveti si comenzi, brava bajeti :friends:

 

 

Maine ,adica sambata am drum din Alba in Neamt cu un camion,cine doreste se asigura si transport in apropiere de ruta respectiva,pret 1600 ron!

Editat de edysson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...