Sari la conținut

cadru


soimudeargint
 Share

Postări Recomandate

as avea nevoie de un cadru de atas nu conteaza starea numa sa aibe prinderea pt roata pe el

 

 

Chiar???Unul din scandura nu e bun?Are si ABS :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru tine-i moka,ca oricum nu-i mai dai tu banii pe el,la cati ai tepuit ce mai conteaza unul in plus.oricum nu-i ai tu pe constiinta,sunt convins ca nici d'aia n-ai,nici nevoie,evident.

 

bafturi

mai omule mai lasama si pa mine in treaba mea ....... deja devii enervant........ :angryfire:

pe cati am tepuit eu ma ia zi si mie ......

mi-ai trimis un colet si nu l-am ridicat nu am putut asta e la fel sa intamplat si cu useru unguru.... ai pierdut pe seama mea 20 de lei si nu imi mai dai pace....... si nu cred ca eu is singuru dupa forum care practic nu a putut ridik pachetu.... ne gasim la adunare si imi achit datoriile sau va trimit prin posta si gata.....

alti au facut gafe mult mai grave pe sume mari si pa ei nu mai striga nimeni....... :unsure: ...... asa ca lasama sa imi vad si eu de ale mele ....

numa bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dute ma drecu de dobitoc. Cum 20 ron ma derbedeule? 32 ron a fost transportul pana la tine,ti=a ajuns pe 16 decembrie,nu l-ai ridicat,trebuia sa se intoarca peste 10 zile,numai ca posta nu lucreaza de sarbatori,asa ca mi l-au trimis pe data de 8 ianuarie si mi-a ajuns undeva dupa 4 - 5 zile,ca atare am mai platit atat depozitarea pe 23 de zile cat si returul,asadar ... ce zici,se apropie suma de 100 ron? Mno.. 80 si ceva fu distractia. Ma c.ac pe bani tai mucosule,inteles? As prefera in schimb sa nu te mai ajute nimeni niciodata. Asta si meriti defapt. Hai pa

stai jos nota 4 :disappointed:

 

am gasit cadru... se poate inchide

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

minti in cointinuare, dupa ce ai facut faza lafel ai zis ca o sa trimiti banii sau la nustiu ce intrunire, povesti...

si pana la urma , noi am platit transportul de 2 ori pentru nimic, ca tu nu te-ai ales cu piesa sau cu ceva bani. dar ne-ai frecat pe la posta ca pe niste dobitoci. pentru ca tu NU AI VRUT SA RIDICI PACHETUL.

Cum se putea de atatea ori sa nu poti ajunge pana la posta in alea 5-7 zile cat a stat pachetul acolo?

Nustiu cum de mai ai curajul si sa postezi aici ca iti trebuie una alta.

Editat de Unguru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...