Sari la conținut

Accesorii CBR


sailor_one
 Share

Postări Recomandate

Salutam comunitatea !

 

Era la un momendat pe forum cineva cu un F4i....cu portbagaj la spate....confectionat din teava patrata.....ceva sanatos...design elegant...probabil facut de cineva foarte mester....ori de vreun atelier specializat...si care folosea pt bagaj la spate( se putea pune pe el topcase sau orice,plus in laterale)....ceva foarte potrivit pt CBR oricum....dar poate stie cineva cine e userul care detine etc...cine produce...unde etc

Apoi poate are cineva vreo schita ..dimensiuni pt crashpaduri..sa ne facem la strung..din teflon...sper sa mearga...ca sunt scumpe rau....pt 2 buloane de alea...4 mil...

Multam de info...care are !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sailor_one crash pad-uri gasesti pe ebay,vin cu tot cu suruburi si te ajung maxim 100 de lei cu tot cu transport.problema e ca trebuie gaurita carena.

 

 

 

 

Thunderbyte cam cat ajunge un suport din ala pentru CBR ?

Editat de bogdan_johnny
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba de asta, eu l-am facut ... Picasa

Imag098.JPG

 

Foarte tare, ăsta-i fostul meu motor :laugh: Aveam un set de genți laterale de textil + geantă tot de textil. A fost foarte util suportul, a protejat codița de zgârieturi. Băiatul care l-a făcut e mare meÂşter :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sailor_one crash pad-uri gasesti pe ebay,vin cu tot cu suruburi si te ajung maxim 100 de lei cu tot cu transport.problema e ca trebuie gaurita carena.

 

 

 

 

Thunderbyte cam cat ajunge un suport din ala pentru CBR ?

 

~ 250-300 lei, dar am nevoie de motor ca sa ti-l fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

~ 250-300 lei, dar am nevoie de motor ca sa ti-l fac.

 

scuze ca m-am incurcat in butoane...salutam din nou....gata am prins ideea...esti din Braila...da-mi te rog ceva date de contact..telefon..mess...te caut in aprilie...cand trec pe la BR...ca am de facut si niste engine guard...portbagaj pt Yamaha xt 125...toate cele bune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca m-am incurcat in butoane...salutam din nou....gata am prins ideea...esti din Braila...da-mi te rog ceva date de contact..telefon..mess...te caut in aprilie...cand trec pe la BR...ca am de facut si niste engine guard...portbagaj pt Yamaha xt 125...toate cele bune...

eu sunt in iasi acum, dar toate astea pot fi facute si de fratemiu care de 3 ani de cand nu mai sunt eu in braila s-a ocupat de asta, nr lui e 0746175884 - Marius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...