Sari la conținut

Honda CRF450


crosser
 Share

Postări Recomandate

Nu am vazut inca un topic in care sa se discute mai in amanunt de un Honda CRF450 ,as dorii toti posesorii de CRF si toti care stiu si cunosc acest motor , pareri , discutii , defecte , in general tot ce trebuie stiut despre acest motor !

 

Si binenteles si poze cu aceste motoare in actiune , si tot ce aveti de inpartasit despre ele !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Pff nimeni nu mai zice ceva aici , ca sunt curios de un 450 pe cei care i stiu eu vad ca trec la 250 si nu prea aud cuvine de lauda pe termen lung alte pareri ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salutare posesorilor de crf 450, adio gsxr k2 ( motocicleta mea iubita ) ! Ce sa zic de cateva saptamani sunt si eu posesorul unui crf 450 cica 2005 , la prima vedere:cuplu mare(sigur de la +1 dinte pe fiecare pinion atac/foaie), stabila,usor de manevrat...zic eu :D ; deocamdata mai multe detalii nu pot da,ca nu stiu.

ce stiu din auzite : f bune hondele astea in general,nu faca probleme,doar daca nu stii sa mergi cat de cat, fierbi motorul/calezi....intr un cuvant :CUM O INTRETII,ASA O AI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 poze am deocamdata ,nici nu prea am avut timp de ea,am fost cam pe fuga cand am luat o si am dus o la bz. Eu stau in buc iar mobra la bz,asa ca ajung si eu de 1-2 ori pe luna sa ma dau cu ea (cateva zile in total) ;dar e suficient pe moment.

Saptamana viitoare sunt "calare" pe ea si totodata si niste poze in plus acilisea'



2 poze am deocamdata ,nici nu prea am avut timp de ea,am fost cam pe fuga cand am luat o si am dus o la bz. Eu stau in buc iar mobra la bz,asa ca ajung si eu de 1-2 ori pe luna sa ma dau cu ea (cateva zile in total) ;dar e suficient pe moment.

Saptamana viitoare sunt "calare" pe ea si totodata si niste poze in plus acilisea'

app...multumesc aragon ptr urari!

post-62048-0-24837100-1367179252_thumb.jpg

post-62048-0-75452100-1367179260_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...