Sari la conținut

Sisteme N2o(nos) Pentru Motoare <400cc


Ruba
 Share

Postări Recomandate

Sistemele sunt destul de simple. Producatorul zice ca a fost testat pana in 400cc dar cineva p forum zicea ca merge si pe motoare mai mare dar sa ai fluxul mai mare. Ele se monteaza la filtrul de aer si motorul ar fi bine sa aiba un singur filtru de aer daca nu e mai greu. Va pot oferi eu astfel de sisteme . Pretul este de 119 E. Sistemul include triggerul + 5 butelii(16g) + furtunelul + o foaie cu instructiunile de montare.Cine este interesat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sistemele sunt destul de simple. Producatorul zice ca a fost testat pana in 400cc dar cineva p forum zicea ca merge si pe motoare mai mare dar sa ai fluxul mai mare. Ele se monteaza la filtrul de aer si motorul ar fi bine sa aiba un singur filtru de aer daca nu e mai greu. Va pot oferi eu astfel de sisteme . Pretul este de 119 E. Sistemul include triggerul + 5 butelii(16g) + furtunelul + o foaie cu instructiunile de montare.Cine este interesat?

 

:) :cheers: pana acum nimeni.............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah...voi ati mancat stricat...NOS pe 400 cc....ca ce chestie?

 

Ca il pui pe o miara...si te dai pe aeroport...sa zicem...dar pe un 400????

 

Oricum conceptul de NOS pe sosele publice e o tampenie...sansele sa trageti o explozie la cauciuc sunt imense.Cand zboara bolidul intr-un trecator...cum e?

 

Think first...

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati de intarzie dar am uitat ca am postat si aici.Pentu GoKart nu stiu ce sa ii spun dar faza cu explozia la cauciuc nu cred sau probabil nu stii ce inseamna. Pt. adiciucy : a fost o intrebare? Daca nu , s-ar putea sa se poata depinde cate filtre de aer ai si cate carburatoare. Ce e peste 1 s-ar putea sa trebuiasca mai multe sisteme. Hellryder : Se monteaza la filtrul de aer sau la furtunul dintre filtrul de aer si carburator , oricum inainte de carburator.Butelia are 16 g(continut), inaltime cam 8-9 cm , diametru 1-1.5 cm.Greutate foarte mica. sistemul cu tot cu butelie sub 300-400 g parerea mea.

 

inca niste chestii: Mai Gokart poate ii place la un om sa aiba o motocicleta mai puternica la clasa ei.Crezi ca se fac play-uri numai cu motoare de 1000cc.Eu am zis ca producator garanteaza ca merge pana in 400cc(are efect) dar cu 2 sisteme cred ca ai putea pune si pe ceva mai mare.Producatorul mai zice ca motocicleta trebuie sa aiba o singura cutie a filtrului de aer dar eu zic ca 2 sisteme bine puse pot face face si pe un motor mai mare. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HaHaHa... Ce glume ai in program... Incearcati dibacia pe alt topic. Gsx-r tau te face mai puternic ? Pentru cultura ta generala sistemele nu sunt neam cu firma QingQi. Daca esti un om civilizat incearca sa te mai abtii la posturi din astea. Stiu ca te gadila degetele dar incearca sa te abtii macar pe topicul asta. Merci si hai noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...