Sari la conținut

motor voshod 3m 175cc


jack2004
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

 

Am un motor nou-nout de vanzare (nu toata motocicleta, numai motorul): Voshod 3m 175cc cu doua iesiri de esapament.

Motorul este complet! inclusiv carburator (pe care lam folosit o singura data), krick-starter, pedala de schimbat viteza, magnetou, cutia are ulei inca din fabrica etc.

Motorul e de vanzare din urmatoarea cauza: - in 14.10.2009 mi-sa furat motocicleta (si azi i-mi pare rau de ea), iar politia romana inca nu a reusit sa-l gaseasca.

Pretul este de 800 lei negociabil.

Cu motor se livreaza urmatoarele piese BONUS: segmenti noi pt. piston, semnalizatoare, oglinde, cablu ambreaj nou si vechi, simeringuri telescop fata, napolitana electrica, si alte maruntisuri ca de ex. kit carburator si nu mai stiu ce am pt. Voshod, dar in mare cam atata.

 

Motorul nu se vinde pe bucati, eventual va intelegeti voi Voshodisti intre voi si achiozitionati impreuna, eventual dezmebrati dupa...

 

Livrare se face prin FAN CURIER, cu plata ramburs.

 

Tel. 0744-261513 - intre orele 18.00 - 22.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Am un motor nou-nout de vanzare (nu toata motocicleta, numai motorul): Voshod 3m 175cc cu doua iesiri de esapament.

Motorul este complet! inclusiv carburator (pe care lam folosit o singura data), krick-starter, pedala de schimbat viteza, magnetou, cutia are ulei inca din fabrica etc.

Motorul e de vanzare din urmatoarea cauza: - in 14.10.2009 mi-sa furat motocicleta (si azi i-mi pare rau de ea), iar politia romana inca nu a reusit sa-l gaseasca.

Pretul este de 800 lei negociabil.

Cu motor se livreaza urmatoarele piese BONUS: segmenti noi pt. piston, semnalizatoare, oglinde, cablu ambreaj nou si vechi, simeringuri telescop fata, napolitana electrica, si alte maruntisuri ca de ex. kit carburator si nu mai stiu ce am pt. Voshod, dar in mare cam atata.

 

Motorul nu se vinde pe bucati, eventual va intelegeti voi Voshodisti intre voi si achiozitionati impreuna, eventual dezmebrati dupa...

 

Livrare se face prin FAN CURIER, cu plata ramburs.

 

Tel. 0744-261513 - intre orele 18.00 - 22.00

Ceva poze cu motorul,stiu pe cineva in ucraina care e interesat de asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca nu se va vinde , sau cine stie , am pus si eu o jawa cu totul la momentul asta are lipsa doar teava de asapament de pe stanga cu 32 km la bord , adica acei km cu care a venit de la mama ei , si nu s-a interesat nimeni de ea la 300 euro

 

spor la vanzare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi,

 

sper ca si pozele sa vina in curand, dar tre sa caut si eu printre documentele mele salvate,

motorul e chiar nou :rolleyes: , si eu l-am cumparat de pe forum...

cand l-am cumparat cam in 2005 nu mas fi gandit nici o secunda ca cineva o sa-mi fure rusoaica...

 

asfalt uscat pt. cei care mai aveti motoare

 

iata si pozele

post-3709-0-91649100-1334256188_thumb.jpg

post-3709-0-91787600-1334256198_thumb.jpg

post-3709-0-34707800-1334256210_thumb.jpg

post-3709-0-40994300-1334256229_thumb.jpg

post-3709-0-16084800-1334256251_thumb.jpg

post-3709-0-32261900-1334256261_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e foarte tentant;din pacate bugetul nu-mi permite sa-l iau! Voshod-ul am de gand sa-l tin,iar acest motor ar fi fost mana cereasca! Daca nu il ia nimeni,mai tinem legatura! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

am avut colegi care m-au sfatuit sa dezmembrez motorul si sa-l vand ca piese, dar cred ca ar fi un mare pacat sa desfac un motor complet, nou si asamblat in fabrica ... nu?

 

asfalt uscat

nu-l dezmembra man! e pacat de el! Cand o fost montat in fabrica,piesele au fost imperecheate,ambielajul centrat ca la carte plus proba de banc! nici carburatorul sa nu-l dai separat! cine cunoaste,isi da seama de intelesul vorbelor mele! cati nu ne-am saturat de piese facute pe genuchi,care nu se potrivesc,calitate foarte scazuta si altele! Sper sa ajunga pe mana unui adevarat pasionat de Voshod,si sa-l intretina si exploateze ca la carte;nu pe mana vre-unui trapadus care isi va bate joc de el si de motoreta pe care va fi pus;apoi il da le fier vechi! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...