Sari la conținut

accident valea cascadelor


zagermanz
 Share

Postări Recomandate

eu aveam geaca de piele...si imi pare rau ca nu am avut si pantalonii+cizmele..da de...cum se zice : cand mergi pe motor imbracate pt cazatura..nu pt plimbare :|.

ochii in 6 prmanent si in 12 cand ai in jur masina cu bulina de incepator :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, multa sanatate insa, din pacate, aseara am patit-o si eu. Masina din partea dreapta intra pe banda mea si eu intru in el, cad si rezulta: umar dislocat, fractura inchisa antebrat stang, pierderi temporare de memorie dupa accident plus inchietura si excoriatii glezna, genunchi si solduri. Azi dimineata am iesit din spital. Dar sa nu ne descurajam...ne vedem noi sanatosi. Azi la 12:00 o sa vad si eu motorul.

Pentru toti riderii: folosiiti permanent echipament complet.

Stima voua!

 

bine ca ai scapat ''usor''

 

insanatosire grabnica si initiatorului !!!

 

ATENTIE ! MAI NOU, PANA SI GUNOIERA INTOARCE PE LINIE CONTINUA. VAZUT CU OCHISORII MEI AZI NOAPTE IN ZONA ROMANA !!! dadada, zona era ''libera'' (eu eram ceva mai in spate) dar oricand putea rasari un midnight reisar de pe contrasens. si da da, gunoiera....aia de arata ca un camion !!! Disappointed.gif

Editat de ->Bullet<-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Scuze de OFF; @->Bullet<- daca ai retinut nr de inmatriculare si data/ora ii "scoatem sJmeKeria din cap la fraier". pare ca romprest asigura salubritatea la sectorul 1...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...