Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 2012


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Poate la anu` ajung si eu ..

Era racoare seara, nu ?

 

 

ca sa iti raspund la intrebare NU era racoare deloc singura racoare o primeai de la organizatori care aveau si citez din ce am vazut pe un baner la intrare "TAXA UNICA DE PARTICIPARE 30 RON" si "AVEM DREPTUL DE A NE SELECTA CLIENTELA" adik hai nene am plecat de vineri ca sa fiu acolo chiar de la deschidere pentru ca nu avem decat pana sambata timp sa stau si cand am vrut sa intru sa imi stea inima 30 ron poate pt unii nu e mult dar nici nu e corect fata de altii care nu intrau decat o singura data pentru o noapte mai ales ca au mentionat pe siteul oficial cum ca 30 ron este pentru toata durata festivalului adik 3 zile daca impart imi da fix 10 lei taxa de participare dar nu in fine s-a vazut bine si de pe plaja iar aia cu avem dreptul de a ne selecta clientela este chiar manelism dar in fine eram la al 3-lea an in care ma duceam si ma gandesc ca nr.4 nu o sa mai fie pt mine daca o tin tot asa.

 

MULTA BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu fac parte din organizare mi se pare perfect normal sa existe acelasi tarif indiferent ca stai 1 zi sau 3. Inchiriatul locatiei, scenei, artistilor si toate celelalte costa iar organizatorii pot risca enorm in cazul in care vremea nu tine cu ei. In cazul in care exista si un mic profit cu siguranta acesta ajunge in contul clubului si va fi reinvesti pentru alte evenimente.

 

Cred ca intreaga intrunire este privita ca pe o promovare a motociclismului si a socializarii intre motociclisti, nicidecum o metoda de a face bani rapid.

 

Eu am participat la ultimele 2 editi si ma voi duce cu placere si la urmatoarele. Mi se pare cea mai placuta si bine organizata intrunire din tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa iti raspund la intrebare NU era racoare deloc singura racoare o primeai de la organizatori care aveau si citez din ce am vazut pe un baner la intrare "TAXA UNICA DE PARTICIPARE 30 RON" si "AVEM DREPTUL DE A NE SELECTA CLIENTELA" adik hai nene am plecat de vineri ca sa fiu acolo chiar de la deschidere pentru ca nu avem decat pana sambata timp sa stau si cand am vrut sa intru sa imi stea inima 30 ron poate pt unii nu e mult dar nici nu e corect fata de altii care nu intrau decat o singura data pentru o noapte mai ales ca au mentionat pe siteul oficial cum ca 30 ron este pentru toata durata festivalului adik 3 zile daca impart imi da fix 10 lei taxa de participare dar nu in fine s-a vazut bine si de pe plaja iar aia cu avem dreptul de a ne selecta clientela este chiar manelism dar in fine eram la al 3-lea an in care ma duceam si ma gandesc ca nr.4 nu o sa mai fie pt mine daca o tin tot asa.

 

MULTA BAFTA

 

 

Asa cum bine spune si mirciulik4 avem niste cheltuieli foarte mari cu tot festul. Daca tie ti se pare mult 30 de lei in luna iunie in mamaia pentru 3 zile in care ai 10 formatii (din care una cap de afis), 10.000 mp camping pe malul marii, plaja, scena de 50.000 wati, striptease, jandarmerie, premii etc , asta e. In acelasi camping in cursul saptamanii , camparea este 15 lei /persoana/zi.

 

In ceea ce priveste selectarea clientilor, ni se pare normal sa nu lasam sa intre toti manelistii si tiganii care vin la furat; si crede-ma ca am intors destui de multi de la poarta.

 

Astea fiind spuse, exista suficient de multe intruniri in tara unde probabil te vei simti bine.

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...