Sari la conținut

DUMINICA 1 IULIE 2012 , ORA 8 DIMINEATA , BENZINARIA PETROM BANEASA


Vittore
 Share

Postări Recomandate

DUMINICA 1 IULIE 2012 , ORA 8 DIMINEATA , BENZINARIA PETROM BANEASA , tura scurta la Slanic Prahova destinata special maxiscuteristilor ,cu vizitarea salinei , sunt bineveniti si alti pasionati .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUMINICA 1 IULIE 2012 , ORA 8 DIMINEATA , BENZINARIA PETROM BANEASA , tura scurta la Slanic Prahova destinata special maxiscuteristilor ,cu vizitarea salinei , sunt bineveniti si alti pasionati .

Vin si eu + vero, e o carciuma buna in slanic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si pe Robert cui il lasi ?

Am vb cu baiatu ca daca vine Vero nu ui mai iau, ia-l tu :banana:

Imi pare rau...

 

Dupa vizita la salina mergem sa mancam papa bun cu 25 de lei la pensiunea dor de alunis la 6 kilometri de slanic. Dimineata face lista cu cate persoane vom fi pt. pranz ca sa stie gazda ce si cat are de facut. In rest comenturile si recenziile pentru calitatea mancarii sunt 10 +

 

Am vb cu baiatu ca daca vine Vero nu ui mai iau, ia-l tu :banana:

Imi pare rau...

 

Dupa vizita la salina mergem sa mancam papa bun cu 25 de lei la pensiunea dor de alunis la 6 kilometri de slanic. Dimineata face lista cu cate persoane vom fi pt. pranz ca sa stie gazda ce si cat are de facut. In rest comenturile si recenziile pentru calitatea mancarii sunt 10 +

 

http://www.lapensiuni.ro/ro/pensiuni/muntenia/prahova/Pensiunea-Dor-de-Alunis-9150256/index.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul este mai frumos pe traseul Valeni - Teisani, la stanga peste deal, la Piatra Verde - Slanic.

Pt intarziati sau din alte directii, intalnire la Piatra Verde ( poza) la ora 10,00.Eu trebue sa ma intorc pana-n pranz.

post-4437-0-90645700-1341080225_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...