Sari la conținut

Seawolves Bike Fest Buzau 2012


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Seawolves M.C. Buzau va invita la cea de-a 3-a intrunire moto de la Buzau ce se va desfasura in Parcul Tineretului de la marginea orasului in perioada 3-5 august.

Ca si in anii precedenti va asteptam cu aceeasi atmosfera placuta, cu muzica buna si prietenie, bautura si mancare buna, multa si la preturi decente. Nu vor lipsi carnatii de plescoi, pastrama de oaie, mici, sarmale, fasole la ceaun, borsul de pasare si alte delicatese.

Vom avea multe concursuri moto si distractive plus parada moto in oras. Locatia este prevazuta cu piscina, strand, lac de agrement dotat cu barci si hidrobiciclete ca sa alungam plictiseala.

Concertele si nebunia se vor desfasura in

iar zona de campare este situata alaturi, pe malul lacului, pe o pajiste cu iarba verde.

Vor urca pe scena:

Vineri:

Sambata:

Blue Motors

In fiecare seara dupa concerte va continua nebunia cu program de party sau/si karaoke.

Pretul unic de intrare va fi de 30 Ron de persoana.

Va asteptam in numar cat mai mare la o distractie garantata 100%, marca Seawolves !!!

Atasam si o harta. Coordonate GPS: 45°09’37.18” N – 26°49’52.47” E

 

 

 

fest_buzau_mic.jpg

post-35965-0-95039400-1341574309_thumb.jpg

post-35965-0-59167900-1341574316_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut !

Posibilitate de cazare la vile , pensiuni exista ? ( nu am cort si nici nu-mi vine bine sa car multe bagaje dupa mine ) .

Daca se poate sa fie in apropierea locatiei cu atat mai bine .

Nu cunosc indeajuns de bine Buzaul si nu-mi dau seama de pozitionarea campului .

Multumim si numai bine ! ( se pare ca ne vom intalni la Buzau ) .

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HOTEL CORSO 120 LEI CAMERA ( 5 minute de mers pe jos) tel.0731836553

PENSIUNEA CASA VALI 80 LEI CAMERA (10 minute de mers pe jos) tel.0723537099

Editat de bfour
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms ptr. promptitudine , dar citez : " Un mare discomfort a creeat faptul nu se poate asigura parcarea autoturismelor intr-un spatiu special amenajat acestui scop, si care sa fie in proprietatea sau administrarea pensiunii."

Asa spune o recenzie pe un site de cazare despre Casa Vali . Cam riscant sa-ti lasi motorul la ei , nu ?

" Serviciile au fost de buna calite, curatenie si liniste. Zona faciliteaza accesul catre multe locatii de interes din oras." Asta ar fi o alta recenzie .

Nu contest ca nu ar fi bine , dar ar fi o problema cu paza motorului .

Despre Complexul Milenium stie cineva ceva ? Este amplasat pe Drumul European 85, la iesirea din municipiul Buzau spre Moldova . ( asa spune la descriere )

Cred ca e destul de convenabil , avand in vedere ca are si micul dejun inclus in pret ( 100 ron - camera dubla ) .

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms ptr. promptitudine , dar citez : " Un mare discomfort a creeat faptul nu se poate asigura parcarea autoturismelor intr-un spatiu special amenajat acestui scop, si care sa fie in proprietatea sau administrarea pensiunii."

Asa spune o recenzie pe un site de cazare despre Casa Vali . Cam riscant sa-ti lasi motorul la ei , nu ?

" Serviciile au fost de buna calite, curatenie si liniste. Zona faciliteaza accesul catre multe locatii de interes din oras." Asta ar fi o alta recenzie .

Nu contest ca nu ar fi bine , dar ar fi o problema cu paza motorului .

Despre Complexul Milenium stie cineva ceva ? Este amplasat pe Drumul European 85, la iesirea din municipiul Buzau spre Moldova . ( asa spune la descriere )

Cred ca e destul de convenabil , avand in vedere ca are si micul dejun inclus in pret ( 100 ron - camera dubla ) .

Numai bine !

Complexul Milenium se afla la 20 min de mers cu motorul !!! Este prea departe de locatia festului !!! Motoarele le putet lasa in champing care este pazit nonstop .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Complexul Milenium se afla la 20 min de mers cu motorul !!! Este prea departe de locatia festului !!! Motoarele le putet lasa in champing care este pazit nonstop .

Cred ca asta ar fi cea mai buna solutie .

Mai ramane sa gasim ceva cazare mai aproape de fest .

Multumesc de raspuns .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut am plecat de la (arpanasi parca ) super incantati, anul asta.......................................................NU RATAM sub nici o forma

P.S. nu uitati de licuoarea de la intrare, ca ce a mai mers anul trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut am plecat de la (arpanasi parca ) super incantati, anul asta.......................................................NU RATAM sub nici o forma

P.S. nu uitati de licuoarea de la intrare, ca ce a mai mers anul trecut

Atentie ca sa schimbat locatia dar tuica de primire nu :friends:

 

si ce-o sa mai bem !!! :cheers:

post-44410-0-49943300-1342025587_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge careva din Constanta la Buzau ?

Poate facem un grup si mergem impreuna ( asta daca nu aveti nimic impotriva ) .;)

Sa vedem cum decurg inscrierile .

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia are si piscina ,asa ca aduceti costumele de baie si pregatiti-va de multe concursuri distractive cu foarte multe premii !!!! :banana:

 

Pe ,, costumul de baie '' am tatuat deja : ,, Buzau , o altfel de intalnire moto '' :makeout:

 

 

Bafta la organizare :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge careva din Constanta la Buzau ?

Poate facem un grup si mergem impreuna ( asta daca nu aveti nimic impotriva ) .;)

Sa vedem cum decurg inscrierile .

Numai bine !

 

Revin :

sunt in spital

scriu scurt de pe tel .

imi anulez plecarea .

Am avut accident .

A intors un "destept" pe o sosea cu 4 benzi si cu linie continua .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin :

sunt in spital

scriu scurt de pe tel .

imi anulez plecarea .

Am avut accident .

A intors un "destept" pe o sosea cu 4 benzi si cu linie continua .

Insanatosire grabnica fara urmari de niciun fel ! Respect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce defectiuni ai? Sorry s'aud asta...

 

- carena frontala

- carena laterala

- far

- cadru bord indoit

- ram air

- toba Micron Carbon

- crashurile

la prima vedere

 

Multumesc de interes .

P.S. : pacat de fest . Rezervasem deja camera si planificasem drumul spre Buzau .

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- carena frontala

- carena laterala

- far

- cadru bord indoit

- ram air

- toba Micron Carbon

- crashurile

la prima vedere

 

Multumesc de interes .

P.S. : pacat de fest . Rezervasem deja camera si planificasem drumul spre Buzau .

Numai bine !

 

 

Ma refeream la "defectiunile" tale :) ... esti OK? Fiarele se indreapta, plasticele se lipesc, iar ce nu se poate repara, se inlocuieste ... poti sa'l faci sa arate mai bine decat inainte. Tu sa fii intreg!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...