Sari la conținut

inca un accident


delete636
 Share

Postări Recomandate

motocicistul nu a putut sa ia virajul la stanga, sau i-a aparut ceva in fata si a intrat in sant. a fost luat de salvare, era constient.

motocicleta era la cel putin 300m de locul impactului

 

 

politistii ne intrebau pe noi daca nu stim cumva cum il cheama, pt ca nu avea actele la el :moron: oare chiar atat de greu este in 2012 sa aflii numele proprietarului undei motocicleta?

 

motocicleta este un cbr600rr cu numarul de inmatriculare MH 10 ZCD

post-54788-0-05284900-1341775787_thumb.jpg

post-54788-0-86379000-1341775866_thumb.jpg

Editat de delete636
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate militienii aia stiau ca jumatate dintre noi au mobrele pe alt nume...firma..etc!!

 

oricum si politistii si salvarea stiu sa te caute in buzunarul interior sa gaseasca numele, telefon de urgenta si grupa sanguina....asta pentru cine are un marker si stie sa scrie!!

 

sanatate bikerului!!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate militienii aia stiau ca jumatate dintre noi au mobrele pe alt nume...firma..etc!!

 

oricum si politistii si salvarea stiu sa te caute in buzunarul interior sa gaseasca numele, telefon de urgenta si grupa sanguina....asta pentru cine are un marker si stie sa scrie!!

 

sanatate bikerului!!

:cheers:

 

 

buzunarul interior de la.... tricou....???atentie ... nu ma refer la cazul de fata ca nu stiu cum era omul imbracatdar e vara si nu toata lumea mai cara geaca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buzunarul interior de la.... tricou....???atentie ... nu ma refer la cazul de fata ca nu stiu cum era omul imbracatdar e vara si nu toata lumea mai cara geaca

 

important e cum e baiatul care a patit-o nu daca era in tricou sau geaca,desi sper ca era cu protectii pe el

doare rau asfaltul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi sunt din MH si cam ii stiu pe majoritatea macar din vedere ... pe el sau mai bine zis motocicleta nu i-am vazut pana acum . Din ce vad in poze motorul nu e f accidentat - sper ca nici el sa nu fi patit mare lucru ! :unsure:

 

Multa sanatate ! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur n-a tras frana de mana si a plecat mobra la vale...

 

dupa cum arata zica ca-i picata de pe cric! de fapt in a doua poza se vede cum a venit invartindu-se tocmai din curba si apoi s-a oprit frumos pe marginea drumului, probabil raschetata bine pe partea stanga.

 

sanatate calaretului

Editat de Serge
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cat de greu e in 2012 sa iei actele la tine.

sanatate motociclistului

cam ai dreptate. asta e drept dovada a nepasarii politistilor cand ii gasesc fara acte. trec cu vederea. cand nu ai un act, se intampla, dar cand nu ai niciunu.... e grav.

 

300 metri de locul impactului? wtf? era in varf de munte?

 

btw, care impact?

la cum arata.... ori baiatu e cascador si a sarit de pe ea, lasand-o sa mearga incet, ori motoreta aia chiar e 'Onda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

300 metri de locul impactului? wtf? era in varf de munte?

 

btw, care impact?

 

accidentul a fost putin mai in spate de locul in care este politistul

 

motocicleta are crashpaduri, unele care chiar si-au facut treaba.

arata asa cum arata pe dreapta din simplul motiv ca nu a atins asfaltul pe dreapta, s-a dus taras pe stanga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam ai dreptate. asta e drept dovada a nepasarii politistilor cand ii gasesc fara acte. trec cu vederea. cand nu ai un act, se intampla, dar cand nu ai niciunu.... e grav.

 

 

Ba voi nu sunteti normali? Militienii-s de vina ca nu umblam cu actele la noi? Dar de ce nu conservarii (mai ales mooistii cu numar de bulgaria), sau poate cainii bagabonti.... ba nu, stiu. Base e de vina, de-asta l-au suspendat astia.

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...