Sari la conținut

Honda Slr 650


Postări Recomandate

Cine stie ceva despre Honda SLR 650? Motorul este ca la dominator. Este mai joasa si mai usoara decit Domi? Merge la enduro?

 

salut

 

am eu una si am avut norocul sa o gasesc la 400 km ( patru sute )

sunt INCANTAT de ea, nu am ce sa i reprosez.

Fata de Domi .este mai street si are un picut mai putin caluti ( 3 - 4..nu stiu exact )

 

in rest este de vis pt mine -dar nu am luat o pt enduro, roata pe fata e de 19 nu de 21 ca la domi...

 

Desi cred ca merge enduro nu a fost creata ca moto pt enduro - de ex nu are pe jambe aparatori de noroi,iti dai seama cum ar fi daca ai baga o in mocirla. Dar veste buna este ca se poate pune ( eu am nevoie ca e de oras dar la o adica..).

 

Sper ca ti a folosit povestea iar daca vreai s-o si "Atinngi ", cu placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie ceva despre Honda SLR 650? Motorul este ca la dominator. Este mai joasa si mai usoara decit Domi? Merge la enduro?

facem gasca de enduristi :cheers: ?

te convertesti?

din ce stiu eu e ceva mai "sensibila" decat dominator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem gasca de enduristi :cheers: ?

te convertesti?

din ce stiu eu e ceva mai "sensibila" decat dominator

da kid, ma convertesc, de fapt intotdeauna mi-a placut mai mult pe coclauri. Am dat guzzi si vreau ceva soft enduro. Am doua solutii Bmw F650 sau Honda. Domi mi s-a parut cam inalta ptr. mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da kid, ma convertesc, de fapt intotdeauna mi-a placut mai mult pe coclauri. Am dat guzzi si vreau ceva soft enduro. Am doua solutii Bmw F650 sau Honda. Domi mi s-a parut cam inalta ptr. mine.

baga-te pe un F 650

dakar daca nu e prea inalt ca e fain tare motorul

anunta-ma cand il ai ca sa iesim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Hei, ce topic vechi! Dand eu o cautare dupa moto mea, dau de voi. Acum pot semna si eu favobabil in favoarea acestei Domi mai mici, dar mult mai bine stapanita de forta mea. Saua e mai jos si astfel o pot directiona mai bine. :ok:

Editat de Spirit Honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...