Sari la conținut

R6 aka Nervoasa


Andrei
 Share

Postări Recomandate

A venit timpul sa-mi prezint si eu bijuteria. O Yamaha YZF R6 2005, cumparata cu drag anul acesta in aprilie. Am facut cam 7000km, si de fiecare data ma uimeste.. La inceput alergam cu ea pe linie dreapta, de curbe sa nici nu aud, ca de, asa e comportamentul unui rider de inceput pe vitezane, cine mai era ca mine.. Cum prindeam iesirea din localitate, nu o lasam sub 200 daca drumul era liber si asfaltul bun, simteam ca trebuie sa-i dau. Nu suportam sa stau in spatele masinilor, ca na, eu am motocicleta si trebuie sa fug. Acum ceva timp am prins gustul curbelor si am inceput sa invat din ce in ce. Acum pe linie dreapta nu prea mai ma incanta, ee, dar cum vad o curba, pac pe ea.. Ma inteleg perfect cu ea, ea cu mine, ii asigur tot ce are nevoie, o bibilesc, ma bibileste :)) si avem grija unul de viata altuia. Imi place maxim si daca nu as avea nevoie de masina, as sterge anuntul imediat si mi-as da si 2 palme.. dar, asta este si mergem inainte. Acum sa va prezint si 2-3-4-5 poze cu nervoasa. (am numit-o asa deoarece mereu ma indeamna sa deschid acceleratia si rareori ma stapanesc...)

 

post-65226-0-52752700-1344866411_thumb.jpgpost-65226-0-29065500-1344866438_thumb.jpgpost-65226-0-79283300-1344866444_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...