Sari la conținut

IJ Planeta 5


ioneld
 Share

Postări Recomandate

Vizitator luca.stere

500 euro ...chiar este prea mult :-L .... oricum mai jos nu coborara . Hai ca a venit primavara si trebe scos la plimbare .

 

Tot la vanzare , pretul ramane la fel numai praful depus pe ea creste in grosime de la o zi la alta .

 

Incerc sa conving un amic sa-l cumpere, cocheteaza cu ideea unui atas iar pentru el aceasta suma nu e o problema. Daca va fi cazul ii poti face ITP-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa conving un amic sa-l cumpere, cocheteaza cu ideea unui atas iar pentru el aceasta suma nu e o problema. Daca va fi cazul ii poti face ITP-ul?

Eu nu mai investesc un leu in el deja ma chinui de cateva luni sa-mi recuperez banii investiti in el . Eventual daca nu are posibilitatea de al transporta pana la el pot sa asigur transport platindu-mi benzina consumata la drumul dus-intors ....7,5 l / 100 . Oricum mai astept zilele astea un schimb cu un Simson cu atas , acu sa vedem care se va hotari primul va fi servit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator luca.stere

Eu nu mai investesc un leu in el deja ma chinui de cateva luni sa-mi recuperez banii investiti in el . Eventual daca nu are posibilitatea de al transporta pana la el pot sa asigur transport platindu-mi benzina consumata la drumul dus-intors ....7,5 l / 100 . Oricum mai astept zilele astea un schimb cu un Simson cu atas , acu sa vedem care se va hotari primul va fi servit .

 

Nu m-am referit sa suporti tu costul ITP-ul, ci doar sa-l faci tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am inteles .... e acelas lucru pentru mine care nu mai am nici-un interes sa mai investesc ceva in ea {timp , drumuri ,platforma sa o duc la RAR etc }. E mai usor sa-i faca asta viitorul propietar ca tot merge cu ea la RAR obligatoriu sa-i faca autentificare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...