Sari la conținut

Sambata 01 Septembrie 2012


Vittore
 Share

Postări Recomandate

Sambata , traseul ar fi (vezi harta ) : post-45527-0-83943200-1346361604_thumb.jpg

 

buc - pitesti- valcea -calimanesti- brezoi -voineasa -ob.lotrului -ranca -novaci- tg.jiu cazare pensiune

 

Duminica la alegere intoarcere in buc

 

greu de crezut , insa daca excita pe careva ideea asta sa se anunte .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am inteles nimic din harta aia :laugh:

 

spor la gasit parteneri de drum!

semn ca nu te-a excitat :laugh: , pui localitatile enumerate pe harta si vezi traseul , simplu , probabil pana la Valcea sti sa ajungi si fara harta !

 

merci de urare , nu sper la parteneri , mi-au reprosat amici ca nu am anuntat diverse iesiri in timp .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

semn ca nu te-a excitat :laugh: , pui localitatile enumerate pe harta si vezi traseul , simplu , probabil pana la Valcea sti sa ajungi si fara harta !

 

merci de urare , nu sper la parteneri , mi-au reprosat amici ca nu am anuntat diverse iesiri in timp .

 

Cand pleci undeva si nu spui, ti se reproseaza, cand anunti din timp nu vine nimenu :D

 

Cum o dai, tot singur mergi :grinbandit:

 

harta de la gugal maps e mult mai usor de citit :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut vitore . super initiativa . dragule as merge si eu da.....nu sambata si duminica.TRANSALPINA e un drum de facut in cursul saptamanii. transul la fel. am fost pe trans acum 2 sapt. sti ca te-am sunat.macel la vidrariu . la balea la fel-. deci drum bun sa ai si ai mare gtrija la prosti. sunt multi man. mai ales cand se vad in var'ful muntelui. sa traiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci , Rapidul joaca insa maine seara la Tg Jiu si vreau sa-i vad ! mi-am rezervat si camera la hotel Gorjul , de acord cu excursiile in timpul saptamanii , am insa toata ziua la dispozitie pt Transalpina .

la 9 dimineata voi pleca din benzinaria Petrom langa Mc Donalds Iuliu Maniu

 

brezoi - obarsia, drum nasol.

du-te prin sibiu-sebes

am fost miercuri, o sa mai merg o data dar peste o saptamana

 

merci , ma gandesc maine ! sunt mai multi km insa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...