Sari la conținut

nu trece de 120:(


the hunter
 Share

Postări Recomandate

Tovarase...(ca sa nu zic prietene, ca nu ne cunoastem) daca tu abia stii sa scrii...cum dracu vrei sa citesti un manual de reparatie? sau te uiti doar la poze? Lasa omul in pace ca poate ii strici mai tare mobra...Doamne...cand eram ca voi daca vorbeam asa imi luam macel...voi masacrati limba romana in ultimul hal si apoi va plangeti ca subiectele la bac au fost grele :moron:

poate-i ungur ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo tie ;) eu nu am banii tai sa dau 2-3 milioane la un mecanic care face o treaba pe care o pot face si eu de banii aia imi pun benzina si ma plimb ;)

 

 

daca o puteai face si tu o faceai pana acum. asa strici mai mult de 2-300 de lei si tot nu te plimbi. au unii o logica de ma sperie cateodata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i dau astia frate prin prahova cu 120 la ora, slava domnului ca le cumpara limitate. Bacu' si permisul sunt fudulie. Conteaza "cat baga frate?" !! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 garcea pe radar: -cu cat vine asta ? - cu 200 euro...

 

evident o ardem OFF-topic, era banc:

 

Bula o ardea cu 200 la ora (mai tare ca junele nostru, el e inca mic, mai schimba 2-3 motoare pana are ce vrea si apare la incepatori pe R1) si-l opreste Garcea:

- Ati rulat peste legal, aveati 200.

- Ma grabeam sa ma intalnesc cu dumneavoastra !

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca le gasesc...si asta e chiar ok are 30 de mii de km reali si nu a fost umblata pe nicaieri la absolut nimic! doar la carene...consider ca e o motocicleta buna pentru un incepator cu minte care nu se urca direct pe R1 ;) ...Sanatate!

 

 

 

tu esti copac?ce motocicleta vorbesti Faraoane?asta e tricicleta...hai sa-ti vand un yzf de 750 si 125 de cai...bijuterie..foarte accesorizat...ala e motor de inceput...o legenda de circuit...cadru Deltabox..furci usd...aripi carbon..20 de supape(motor genesis)...manca asfaltu...da-mi pm daca esti interesat

 

fesule macate-ar azilu' ca peste tot iesti..:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic ca daca-i pune pauarvalv prinde macar 200...

:crack:

 

Pune-i turbo ...se urca pe pereti.

 

Glumesc.

 

Daca vorbesti corect gramatical ... nu vei mai fi ironizat ...

 

Invata sa vorbesti sa fii respectat.

 

ON: E limitat si din CDI, si din Carburator si din toba ...

 

Cauta ca sunt multe manuale exact ptr acesti pasi ...chiar si in limba romana.

 

Si eu amavut Rs 125 ... grozave motorete.

 

Cele mai tari la 125 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpara frate un R1 din 98, scrie la forumul de incepatori, te ajuta acolo baietii! Sigur! Iti garantez!

 

 

 

 

cumpara cumpara..c-apai avem piese din dezmembrari...:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...