Sari la conținut

Ingerul meu pazitor si-a facut datoria


gabriel chelaru
 Share

Postări Recomandate

Pai o sa-ti zic. Asta cand o sa reusesti sa exprimi ceva idei in asa fel incat sa pot sa citesc ce-ai scris. N-am reusit decat ultima fraza. Ma rog...daca putem s-o numim asa.

ma gandeam cum o fi la o bere, cred c-as pleca de acolo mai obosit (din cauza concentrarii sa descopar dracu ce vrea sa zica), decat as fi dupa 1,000km cu mobra.

doamne pazeste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gabriel eee bine ca sa intamplat asa si nu te lua dupa cavalerii dreptatii dupa aici i se poate intampla oricui si tu ca individ cu motoreta poti provoca accidente e bine sa fii om si sa intelegi situatia nu sa treci la extreme...si acum o sa sara toti ca sunt conservarii in N feluri da sunt la fel ca motoristi tot in N feluri ...bafta

Eu zic "bogdaproste" ca sunt bine si motoreta e bine si de acum cu Dumnezeu inainte. Nu vreau sa ii fac rau omului, mai ales ca s-a terminat cu bine pentru mine....pentru el...nu stiu ca s-ar putea sa ii trebuiasca o bara noua - cred. Stiu ca multi nu vor fi de acord cu mine, dar daca Dumnezeu m-a ajutat si a fost bine, nu mi se pare ok sa fac rau unui om. Am eu totusi convingerea asta ca datat viitoare va fi mai atent. Pe "madam" am bagat-o la hibernare ca am auzit ca se strica vremea si hopa sus in sa la anu' de acum. Va pup, va imbratisez si aveti grija de voi! Si mergeti mai "pohales" ca ingerul pazitor sa poata tine pasul cu voi! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gabriel dap ma bucur ca ai inteles ce am vrut sa zic ...bafta in continuare...dar unii sunt viteji ei fac dreptate si daca sunt ei vinovati cauta scuze de gainari (vezi ex mai sus)...de gandire dasta nu avem nevoie ca sa crestem ...

 

@tsunami...creca tea luat valul esti tu instare sa mergi 1000km... nu obosesti...?!??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@tsunami...creca tea luat valul esti tu instare sa mergi 1000km... nu obosesti...?!??

 

asta am vrut sa spun..., cred c-as obosi mai putin la aia 1000km decat sa ma concentrez la ceea ce vrei sa transmiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i mai lasati ma pe astia sa scape asa usor. suni la politie, nu discuti despre amiabile. oricum daca nu ti-a busit mobra rau poti sa astepti banii de reparatie oricat dar cel mai important e sa-l lasi pe prost fara permis!

 

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...