Sari la conținut

Bornout


MadRider
 Share

Postări Recomandate

A vazut sau a facut careva vreun bornout pe asfalt in asa fel incat guma spate sa manance din asfalt...si sa lase o mica urma(sau mai mare) in asfalt?...eu am vazut faza asta si se pare ca am cativa necredinciosi care nu cred....voi ce ziceti de treaba asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar eu am facut si cind am vazut ca incepe sa arunce in spate cu bucati de material negru m-am oprit ca am crezut ca am stricat guma. De fapt stricasem asphaltul. Dar va rog nu ii spuneti lui Basexu!!!

 

R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar eu am facut si cind am vazut ca incepe sa arunce in spate cu bucati de material negru m-am oprit ca am crezut ca am stricat guma. De fapt stricasem asphaltul. Dar va rog nu ii spuneti lui Basexu!!!

 

R.

Nea Cbr-ica, detii un XX, nu? Cum ai facut burn-out`u? Ca daca tii din frana, blochezi si spatele. Probabil ai pus-o :D la un ,,obstacol" sau la zid. Honda, vreau sa zic... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boahoahahahaha!!!!

 

Trebuia sa rid nu?

La zid se face burnout cu comunistele. XX-ul desi are CBS (combined brake system) nu blocheza spatele decit cind se lasa fata nu-stiu-cit. Asa ca face burnout like-a-walk-in-the-park. Daca vrei o proba...oricind. In plus n-am specificat ca am facut burnout-ul respectiv cu XX-ul. L-am facut cu cbr600f2.

 

R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...