Sari la conținut

Honda 600 RR 2008


tuning
 Share

Postări Recomandate

sal domnilor!

Un prieten are o Honda 600rr din 2008,cazuta pe stanga si ii trebuie:

-Capac ,stator+rotor

-Aripa fata

-Roata fata

-Codita

-Far stanga

Daxca cunoasteti pe cineva care dezmembreaza asa ceva sau daca se potrivesc anumite piese de la alte CBR-uri,va raman dator.

Ma gandesc ca ,capacul si stator-rotor si roata fara ,pot sa fie interschimbabile si de la alte motoare.

Aveti idee daca se potrivesc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0727274697 este nr prietenului meu...vb direct cu el ..daca nu raspunde,insista ca nu aude telefonul.

merci!



Am aripa fatavde la RR 2007, stare foarte buna, rosie. Am si carena de codita de RR 2007, tot rosie, crapata, dar se poate repara. Da-mi un numar de telefon sa te sun.

Pune si poze te rog !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0727274697 este nr prietenului meu...vb direct cu el ..daca nu raspunde,insista ca nu aude telefonul.

merci!

 

Pune si poze te rog !

 

Il voi suna maine.

Poze inca nu am, trebuie sa ajung la garaj sa le pozez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna-l sa te intzepe umpic...sa iti ceara vreo 200 de euro pe o aripa...ca doar stie ca ai nevoie si ca sunteti o gashca de pitiponci care oricum aveti destui bani...:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna-l sa te intzepe umpic...sa iti ceara vreo 200 de euro pe o aripa...ca doar stie ca ai nevoie si ca sunteti o gashca de pitiponci care oricum aveti destui bani... :))

Dar tu de unde stii domnule?

Si ar trebui sa stii inainte de toate ca nu e prost ala care cere ci ala care da...

daca ai ceva de impartit cu user-ul respectiv nu e mai bine sa ii scrii lui,frumos,pe PM sau sa va vedeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...