Sari la conținut

kawasaki er6 f


ohmul_cretz
 Share

Postări Recomandate

Salut.

 

Este foarte ok pt inceput acest model. foarte manevrabila prin oras si destul de joasa .am adus acum 1 saptamana 1 din Italia si cu toate ca are km 56 000 motocicleta merge perfect. deci si foarte ok ca si fiabilitate.

Daca alegi varianta F o sa ai si o protectie mult mai buna la vant care te va ajuta afara la viteze de peste 130 km/ora

 

Eu zic ca e o varianta buna atata timp cat 75 cai iti sunt ok.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt reply. eu imi faceam ceva probleme ca sunt cam mic de inaltime...am 1.67...sper sa ating bine cu picioarele... nu am avut ocazia sa ma urc pe vreuna pana acum sa ii fac un test, asta e si motivul pentru care am lansat topicul.

 

din ce am vazut review-uri toata lumea o lauda...dar cu toate astea am vazut ca nu prea e asa populara pe la noi prin tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Ohmule :)

Am cam aceeasi problema cu inaltimea, iar pe ER6 ma simteam in principiu cel mai "cu picioarele pe pamant" - saua destul de ingusta si joasa.O mobra foarte decenta.Gasisem una foarte OK in Cluj (e adevarat era N) dar cu ABS undeva la 2500€.Daca te intereseaza caut numarul omului.

 

Stime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok. multumesc! eu momentan nu sunt in tara...sunt prin mijlocul atlanticului de nord. in aprilie voi ajunge in tara...si atunci o sa caut sa fac un test drive...si sa ma interesez de preturi. as vrea ceva dupa 2007 si cu abs daca se poate. daca are cineva si nu se grabeste sa o dea...astept oferte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand suport topcase pentru Kawasaki ER6, givi fz445.

 

post-69837-0-00314600-1356878568_thumb.j post-69837-0-04298500-1356878576_thumb.j

 

Suportul este folosit dar in stare foarte buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna motoreta, numai ca s-au raportat niste probleme la cadru, adica se crapa. Dati google cu er6 frame issues si o sa vedeti. Un er6n a fost prima mea motocicleta in 2006.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...