Sari la conținut

Ural M63 cu atas de vanzare


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Se vinde un Ural M63 cu atas (acte, nr noi, fiscal pe loc). Motocicleta a fost pastrata cativa ani fara a fi mearsa, doar s-a invartit motorul. Nu are ITP si RCA. Buna la tabla, nu are lipsuri la piese, atasul se prezinta bine, nu are gauri . Nu se impune o restaurare, dar trebuie un pic de atentie pentru a fi repusa pe linia de plutire. Are aripa fata modificata si saua usor modificata.

Tel 0723565973 sau PM (revin cu foto zilele viitoare).

 

Pretul este de 900 euro negociabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica revin cu foto proaspete (ca sa satur setea celor insetati). Nu am motocicleta acasa, trebuie sa merg la tara dupa ea.

 

 

 

In alta ordine de idei, in viitorul apropiat o sa vand un Simson Sport cu Stoye 2 si un Awo cu Stoye 1 (daca va bate vreun gand, PM sau telefon)

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica revin cu foto proaspete (ca sa satur setea celor insetati). Nu am motocicleta acasa, trebuie sa merg la tara dupa ea.

 

 

 

In alta ordine de idei, in viitorul apropiat o sa vand un Simson Sport cu Stoye 2 si un Awo cu Stoye 1 (daca va bate vreun gand, PM sau telefon)

 

 

 

 

 

 

Salve! Pe Simsonul Sport cu atas iti pot oferi un Nipru16 cu tractiune pe atas,ca tot esti indragostit de boxerele astea performante. Simsonul poate sa fie chiar fara motor,cu talon vechi. Nipranul are talon vechi,fiscal la zi si proprietar ce inca mai misca. Functioneaza,are kilometri putini,nu e exploatat. Accept schimbul si fara sa-mi pui poze cu Simsonul. Aceept chiar daca imi dai Simsonul fara motor, fara roti.si fara grup. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica revin cu foto proaspete (ca sa satur setea celor insetati). Nu am motocicleta acasa, trebuie sa merg la tara dupa ea.

 

 

 

In alta ordine de idei, in viitorul apropiat o sa vand un Simson Sport cu Stoye 2 si un Awo cu Stoye 1 (daca va bate vreun gand, PM sau telefon)

Dar Stoie 1 separat se vinde? Iti dau la schimb actele de bmw r71. Ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve! Pe Simsonul Sport cu atas iti pot oferi un Nipru16 cu tractiune pe atas,ca tot esti indragostit de boxerele astea performante. Simsonul poate sa fie chiar fara motor,cu talon vechi. Nipranul are talon vechi,fiscal la zi si proprietar ce inca mai misca. Functioneaza,are kilometri putini,nu e exploatat. Accept schimbul si fara sa-mi pui poze cu Simsonul. Aceept chiar daca imi dai Simsonul fara motor, fara roti.si fara grup. Numai bine!

 

Nu ma intereseaza deocamdata Mt16. Vino cu un M si mai discutam. Sau un Ural dupa 90.

Dar Stoie 1 separat se vinde? Iti dau la schimb actele de bmw r71. Ce zici?

 

Sorine, nu ma avantajeaza schimbul. Multumesc de intelegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Se vinde un Ural M63 cu atas (revin cu foto zilele viitoare).

 

Mihai, se poate sa fie o poza, doua? De clatit ochii macar...

Nu ca l-as vrea, desi tentatia e din ce in ce mai mare... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer iertare ca nu am reusit sa-i fac poze, dar nu am avut timp (am avut un deces in familie), iar de maine cred ca plec la Teleorman si revin de abia marti acasa. Sa stii ca daca te gandesti sa te faci Uralist, fac o reducere majora, nici Kiki nu ar putea sa o negocieze mai bine.



Am o poza ceva mai veche, lasa-mi o adresa de mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Imi cer iertare ca nu am reusit sa-i fac poze, dar nu am avut timp (am avut un deces in familie), iar de maine cred ca plec la Teleorman si revin de abia marti acasa.

 

Ah. Condoleante.

 

Asa ca lasa Uralul si pozele, e timp si pentru curiozitatile noastre - dupa ce rezolvi problemele.

 

Suna tentant sa trec si la Ural, n-as abandona nici IJ-ul (nici macar nu mi-am facut pofta cu el si ar fi pacat de tot efortul, inclusiv al prietenilor care m-au ajutat); mi-e insa foarte greu sa fac pasul asta, mai ales financiar. Dar curiozitatea ramane, in plus... stii cum e: nu stie anul ce aduce ceasul...

 

Vb sapt viitoare.

 

nici Kiki nu ar putea sa o negocieze mai bine.

 

he he, nu glumesti? doar Kiki stim ca-i ZEUL negocierii... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...