Sari la conținut

Vand atas velorex


SpiritofMotions
 Share

Postări Recomandate

stiu ca e cautat. eu glumeam cu tine.

sincer l-as mai tine, dar nu am timp de el.

 

 

frate, da cautat e velorexul! are dreptate vulpoiu!

6 telefoane in aprox 30 min!

vorba unui interlocutor telefonic: pune-l dom'le la licitatie!

Editat de SpiritofMotions
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vrut sa fac o remarca malitioasa asupra pretului, era doar o metoda de identificare. Il vazusem intr-un anunt de al lui Mihai si nu stiam daca e acelasi. Spor la vanzare, pe mine m-ar interesa un atas de Ural/Nipru, am vazut la un prieten de al lui Mihai o Africana Twin cu atas si ma batea un gand si pe mine, sa-mi iau nevasta in atas ( Mihai mi-a spus mai demult ca e un atas usor, nu stiu daca e pretabil pe motociclete mai grele, cred ca nu stabilizeaza bine agregatul motocicleta-atas).

 

Sorin

Editat de daciana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dacialekule, ..... :)

Nu inteleg ce treaba are nickname-ul meu cu userul daciana, eu nu sunt Sorin.

Daca aveam de gand sa cumpar atasul asta nu scriam pe forum ci puneam cartoane in portbagaj. Si tu ai putea sa faci altceva in afara de a chat-ui pe subforumul asta.

 

@Spirit, nu iti trebuie acte pt atas, spor la vanzare.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai calm, eu nu ma impacientez asa repede. daca asa stau lucrurile cum zici nu le pot schimba. oricum barca e prinsa profi de cadru. azi am fost si am dat la sablat si vopsit cateva piese de la motocicleta sotiei (bascula, manere etc). am intrebat cat ar fi de sablat si vopsit cadrul atasului (aveam pozele in telefon). la ce pret mi-au facut cred ca ne mai gandim daca e sa-l vindem sau nu. am un prieten vopsitor, deci nu e o problema sa rezolv barca, tapiteria la moto_dan la timisoara (mi-am refacut la el saua facuta de darian anul trecut in februarie - a iesit profi), plexiglasul la prietenii nostri de familie, copernina la el o avem in stare buna. mai trebuie un cauciuc. prinderile si reglarea pe bandit la cristi de la Dynamite Brothers . si iese o treaba ceas cu putine resurse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de Nipru.E stare originala daca pot spune asa si nu a mai fost lucrat la el,dar are si ceva probleme cu rugina,sticle sparte,etc.100euro costa asa cum este.

Poze doar cand ajung la tara.

Eu l-am luat de la Galati,si nu mi-am pus problema curierului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...