Sari la conținut

Accident La Cluj (in Fata La Viitorul Iulius Mall(


kkk_kkk
 Share

Postări Recomandate

in urma cu 20 de minute am trecut prin fata pe la noul (in constructie) Iulius Mall unde era un Motociclist cazut cu tot cu motocicleta (imposibil de recunoscut ca nu ma pricep ) era salvarea si politia tocmai urm-au sa il ia pe respectivul cu targa si el era preocupat cu gesticularile (dureri sa nu ii acordau destula atentie) oricum parea in regula (sper ) oricum nu grav in cel mai rau caz fractura la picior (sper ca nu) pe jos era ud drum drept si cam la 2-300 de metri mai incolo in curba de la Scoala Alfa era oprita de politie o caruta si politistul mazgalea ceva (proces verbal poate) caruta era pe contrasens dar se poate ca si motociclistul sa fii venit tot dinspre universitate la fel ca si directia de mers a carutei.

 

 

 

Nu sunt motociclist si nu voi fii dar stiu de voi si va respect.

Editat de kkk_kkk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva stie mai multe?

 

Ca "sosea uda+caruta" nu suna placut... (umezeala, s-a dus de tot sezonul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva stie mai multe?

 

Ca "sosea uda+caruta" nu suna placut... (umezeala, s-a dus de tot sezonul)

 

Habar nu am de gura casca era plin asa ca am decis ca nu mai este nevoie de inca unul mai ales ca era si salvarea cat si politia si am "implicat" si caruta deoarece era cam in aceeasi zona distanta mica si putea sa fie implicata si sa fuga cat si sa ajunga pana acolo dar mai poate fii si umezeala si noroiu care se imprastie in zona respectiva de la mizeriile care ajung pe drum de la masinile care ies din santier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar culoarea motocicletei o poti spune ?

 

Cred ca era rosu cu alb as spune sport dar doar as spune, nefiind motociclist ci doar o persoana care stie de acest sit si care are doar ceva prieteni motociclisti nu pot sa dau detalii mai multe dar pot sa sper ca motociclistul sa nu aiba nici pe dracu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...