Sari la conținut

Bucuresti -> Sibiu 20 apr


vik55
 Share

Postări Recomandate

Cred ca ma bag si eu daca ne strangem niscaiva, dor ca nu prea cunosc Bucurestiul deci este foarte posibil sa am nevoie du un far ca in Batman (merge si alt model) sa gasesc locul de adunare :D

PS: nr tel: (cosmote) 0784362333 - Marian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai pofteste /cine mai doreste un traseu asa mai " sprintenel " [ Buc > Sibiu ] intoarcere seara , maine dim. parcare Mc Don. 9:30 - 10 :00 o cafea , un suc .....eu la 10:00 am decolat .

Vik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa " tura " si fara incidente apropo unde vreti sa descarcarti pozele .............? sa le bag si eu cu ce am facut eu .

Numai de bine si pe alta data .

Vik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme excelenta, ritm sustinut de mers, etc, etc ( laude) , superbine. Poate mai facem una, in aceeasi formatie ?

 

Cu placere dar mai inversam putin formatia , sa mai intre si altii in bataia pusti ..............ai vazut cum a zis nenea gaboru < primi doi > restu liberii. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pt : 27 /04 2013 > Ma gandeam la o Delta asa pt o prospectie / informare pt mai la vara , locurii de campat dat la peste si altele ..........

Sau alte variante , vremea se pare este super ok pt mobra .

Vik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti , eu pe 1 si 2 Mai merg la cabana Cerbul din Predeal , cazarea costa 50 lei si de acolo mergem unde vrem , eu merg cu prietena, daca mai vrea cineva sa mearga, sa mi spuna ca aranjez cazarea, cu dus in camera, curat, super pentru doar 50 lei/ noapte, astept sa vad cine merge, avem gratar acolo si tot ce trebuie



Iar de Pasti cine vrea sa mearga la Sambata cu intoarcere seara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...