Jump to content
Sign in to follow this  
BabyAngel

Cumparaturi de la Doriano Design?

Recommended Posts

Salutare,

am gasit pe facebook site-ul www.dorianodesign.it/ cu tot felul de imbracaminte accesorii moto interesante.

a cumaparat cineva de la el?

Cand am primit proforma pentru plata am primit contul bancar si numele tipului Tamas Dorin Razvan.

Plata o pot face numai prin transfer bancar.

M-ar ajuta daca as avea niste feedback-uri nu prea raspunde la mail si mobilul este unservice.

multumesc

Transfer bancar nu as face, ai grija.E dubios ca nu raspunde la e-mail si mobilul este inactiv!

Plateste-i prin PayPal si esti acoperit; dar eu nu as recomanda transfer bancar; am cumparat mult si multe de pe net dar nu am auzit pana acum la nici o firma de transfer banca, ori PayPall ori card(visa, master, etc)

Bafta

si daca e inscris la camera de comert iti da vre-o garantie sau siguranta?

din cate stiu eu site-urile au sistem de plata securizat(visa, paypal, etc) sau plata ramburs.

acum, virament bancar in afara tarii? hm.....cat de sigur sa fie asta? cnad toata avertismentele de la NET sunt : NU dati banii inainte! (vezi ebay!)

acum fiecare crede ce vrea, zic si eu ca opinia publica!

da asta mi s-a parut ciudat, ca pe site are plata prin card, cand mi-a trmis proforma mi-a zis sa platesc prin transfer bancar. ciudat

deci uit!

multumesc! si asfalt uscat!

Buna ziua numai acum vad ,Ca sunt persoane ce ma căutau si nu ma gasesc ,ptr toți cei interesați adresa de email este infodd@dorianodesign.it sau dorianodesign@yahoo.it ( aceleasi ca si acum 7 ani) telefonul este 0725216931 sau +39 3420958753 , Facebook: Leatheroad srl.