Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Salutare.Asa cum am promis am revenit cu una bucata poza a noii mele achizitii(eram ghostrider_yamaha)....un Fireblade,pacat ca m-o faultat un nene cu un utilaj cand mergeam spre Roman si mi-a cam stricat jumatate de sezon :wacko: (e bine si asa ca era sa nu mai fiu :lol:) .......Da' motoreta tot n-are nimic :)

Va salut si s-auzim numai de bine!.....si of course....asfalt uscat! :baldy:

 

 

salut si bine ai venit. cele mai smechere scule de la honda. RR-ul. ai grija de ea si pune si tu 2-3 accesorii pe ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut si bine ai venit. cele mai smechere scule de la honda. RR-ul. ai grija de ea si pune si tu 2-3 accesorii pe ea.

Salutare.Vreau s-o fac frumoasa insa acum abia mi-am revenit cat de cat si am inceput un pic sa merg din nou dar inca nu ma pot sui pe ea :wacko: ......tre' sa-mi revin de tot si incep s-o fac faina ca asa merita....... :wacko: ....asfalt uscat si numai bine! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Vreau s-o fac frumoasa insa acum abia mi-am revenit cat de cat si am inceput un pic sa merg din nou dar inca nu ma pot sui pe ea :wacko: ......tre' sa-mi revin de tot si incep s-o fac faina ca asa merita....... :wacko: ....asfalt uscat si numai bine! :moto:

 

 

daca vrei sa ii faci ceva mai intraba-ma pe mine. o facem racheta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa ii faci ceva mai intraba-ma pe mine. o facem racheta.

Sigur ca stam de vorba.....Ti-am dat un add pe mess ca sa nu umplem topicul cu discutii inutile pt altii.......All the best!!!! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e k a fost cam nasol ieri dupa ploaie...era sa o iau si eu ..aproape de intersectie....

era sa ma infing in masini...aveti grija pe ploaie :eek:

eu am plecat de la iasi la bucuresti pe ploaie torentiala... tu ai gume bune, noi. eu.... si am ajuns frate fara nici un fel de incident. ti-am zis ca esti kamikaze. sa vii sa te mai invat sa conduci. chiar si pe curbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am plecat de la iasi la bucuresti pe ploaie torentiala... tu ai gume bune, noi. eu.... si am ajuns frate fara nici un fel de incident. ti-am zis ca esti kamikaze. sa vii sa te mai invat sa conduci. chiar si pe curbe.

 

bai asa esti tu sau te faci , ce dreak ma nu stii sa citesti o data si te bagi ca musca in rahat :eek: .

Editat de JOker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

May 25 2008,[/size] 11:45 AM' post='1209111']

adevarul e k a fost cam nasol ieri dupa ploaie...era sa o iau si eu ..aproape de intersectie....

era sa ma infing in masini...aveti grija pe ploaie :)

 

 

eu am plecat de la iasi la bucuresti pe ploaie torentiala... tu ai gume bune, noi. eu.... si am ajuns frate fara nici un fel de incident. ti-am zis ca esti kamikaze. sa vii sa te mai invat sa conduci. chiar si pe curbe.

 

Buna dimineatza... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mertane esti praf pulbere usoara :eek:

ce drak frate nu vezi k am scris in 2008 ???

si dak ai ajuns sa ma inveti cum sa merg cu motoru am ajuns rau de tot...Jokerila stie mai bine...iar vrei sa vorbesti singur pe Magura sau pe Grigoreni? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Mai este careva in Bacau cu gs 500 ? as vrea si eu sa incerc unul sa vad cum se sta etc inainte sa ma decid daca e ok pt mine,poate ne vedem la intrunire etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Mai este careva in Bacau cu gs 500 ? as vrea si eu sa incerc unul sa vad cum se sta etc inainte sa ma decid daca e ok pt mine,poate ne vedem la intrunire etc.

 

 

daca nu ma insel este unu de vanzare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Mai este careva in Bacau cu gs 500 ? as vrea si eu sa incerc unul sa vad cum se sta etc inainte sa ma decid daca e ok pt mine,poate ne vedem la intrunire etc.

 

 

la andi gasesti unul pe terasa de vanzare . daca vrei treci pe la el si discuti . terasa este la tic tac langa chioscul dani-rex. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...