Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

:bow:

stii bancul cu coincidentza? hai ca tzil zic eu ... Era bula ... se duce la bunikasa sii zice bunika vreau sa itzi dau la buci .. sa ma racoresc si eu .. la care bunikasa pleaca de aici nesimtitule pleaca bula suparat ... la care bunikasa sta si se gandeste .. da ce-ar fi sa-i dau eu baiatului ce are nevoie .. decat sa se duca la curve sa ia ceva ... boli si treburi de astea ... se duce bula cu bunicasa in podu grajdului,.,... da bula la buci la bunicasa ... si se uita in jos printre barne jos in grajd vede pe tatal lui dadea la buci lu maicasa intreaba bula tata da ce dreq faci acolo ? da taica su fuck pe mata ...la care bula bai tata ... al dreakului coincidentza si eu fuck pe mata :bow:

Eu il vroiam pe celalalt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si nu te duci la iernat, asteptand cadourile ??? (din partea noastra un frigider plin de carne :bow: ).

Nu ma duc :bow: .Dar cum v-ati hotarat sa-mi dati carne? :lol:Si de care primesc?

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce discutii de cacao ... vorbiti si voi ceva de motoare , magazine , produse ...

 

Aici sunt "alte discutii Bacau", in caz k n-ai observat :bow: . Sunt si ptr. ce vrei tu topicuri.

 

 

Nu ma duc :lol: .Dar cum v-ati hotarat sa-mi dati carne? :bow:

 

Pai ne-am hotarat k atunci cand ne gandim la tine sa-ti dam carne fiecare dupa posibilitati, o plasa, o punga, un sac, sa ai acolo frigiderul plin, sa nu duci lipsa, mai ales acuma, de sarbatori, cand esti pasnica :bow: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt "alte discutii Bacau", in caz k n-ai observat :bow: . Sunt si ptr. ce vrei tu topicuri.

Pai ne-am hotarat k atunci cand ne gandim la tine sa-ti dam carne fiecare dupa posibilitati, o plasa, o punga, un sac, sa ai acolo frigiderul plin, sa nu duci lipsa, mai ales acuma, de sarbatori, cand esti pasnica :bow: .

Multumesc frumos,dar am destula.Plus ca am cam mult acid uric in sange,deci carnea nu-i buna pt mine,momentan.

PS:cand nu te mai legi de mine? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos,dar am destula.Plus ca am cam mult acid uric in sange,deci carnea nu-i buna pt mine,momentan.

PS:cand nu te mai legi de mine? :bow:

 

Dar stii k nu ne poti refuza. E un cadou din partea noastra sa-ti umplem frigiderul cu carne. Si cadourile nu se refuza. Si putina carne nu a facut niciodata rau nimanui. Mai ales k e din partea noastra, daruita cu mult suflet, si e de vitza nobila.

 

P.S. : Cand ai sa pleci la pasunat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar stii k nu ne poti refuza. E un cadou din partea noastra sa-ti umplem frigiderul cu carne. Si cadourile nu se refuza. Si putina carne nu a facut niciodata rau nimanui. Mai ales k e din partea noastra, daruita cu mult suflet, si e de vitza nobila.

 

P.S. : Cand ai sa pleci la pasunat.

Acu' depinde de care carne.

M-as bucura mult mai mult daca n-ai mai comenta atata fara sa-ti fi facut nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bula s-apropie de o colega de clasa si ii spune:

- Poti sa-mi dai fotografia ta?

- Da ce, nu poti dormi fara sa te uiti la mine? Ma iubesti asa de tare?

- Nu. Pur si simplu colectionez pokemoni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bula s-apropie de o colega de clasa si ii spune:

- Poti sa-mi dai fotografia ta?

- Da ce, nu poti dormi fara sa te uiti la mine? Ma iubesti asa de tare?

- Nu. Pur si simplu colectionez pokemoni

Colectionare placuta si merci ca schimbi subiectul.Mai stii bancuri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia, pana unua alta, completati si voi la profil toate alea k pe mine ma intereseaza zodiile :bow: :bow:) k sa stiu cum sa va iau :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bula s-apropie de o colega de clasa si ii spune:

- Poti sa-mi dai fotografia ta?

- Da ce, nu poti dormi fara sa te uiti la mine? Ma iubesti asa de tare?

- Nu. Pur si simplu colectionez pokemoni

 

:moron: :blbl: :lol: :baldy: :baldy: :bow: :baldy: :lol:

 

ia, pana unua alta, completati si voi la profil toate alea k pe mine ma intereseaza zodiile :-L :lol:) k sa stiu cum sa va iau :bow:

 

Ia, pana una alta, intra pe matrimoniale.ro, k vad k ai gresit site-ul (sau ai adresa stres-ului de messenger oricand la dispozitie :bow: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colectionare placuta si merci ca schimbi subiectul.Mai stii bancuri?

asta e singurul care se potriveste prin regiune la noi si de asta l-am si spus; Nu l-am spus ca sa schimb nici un subiect, lumea e libera in continuare sa iti umple frigiderele si cotloanele cu carne (salam, carnati, de astea NU?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am nevoie de matrimoniale :bow:

si da. am adresa fetei... nu mai rade de ea atata :bow:). nu de alta dar incep si io si se supara

Editat de Mike_sol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne vedem si sa dicutam si poate o punem de un team :bow: .

 

ai iahu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va urez un calduros "Duceti-va dracului de nesimtiti!" ,Alex,Radu si Mihai cu ocazia sarbatorilor de iarna :bow:

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va urez un calduros "Duceti-va dracului de nesimtiti!" ,Alex,Radu si Mihai cu ocazia sarbatorilor de iarna :bow:

 

La faza asta imi permit sa itzi spun ... dute la padure cu vaca si lasaneeeee dracului ca ne-am saturat de tine... sincer .. ANTIPATICO :bow: :lol: :baldy: :lol: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea proprie si personala este ca v-ati luat de ea cam degeaba...plisctiseala bat-o vina :lol:, ea nu e vinovata decat prin faptul ca s-a suparat pentru glumele voastre, si ale mele...de ce nu? (nu cred k erau glume prea proaste da na...fiecare cu capacitatea lui de a indura)poate vine fata intr-o zi la o intalnire si va face muci pe toti :bow: :bow: :lol: (eu voi fi prevazator si nu ma duc...) :bow:

p.s. fiti si voi intelegatori k doar are 14 ani (pt smooq mai ales) si ii place sa fie bagata in seama

Editat de Mike_sol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va urez un calduros "Duceti-va dracului de nesimtiti!" ,Alex,Radu si Mihai cu ocazia sarbatorilor de iarna :bow:

 

Mos Craciun iti va multumi in numele nostru pentru aceste pure si gingase urari pe care ni le-ai facut din tot sufletzelul tau cel nisipos si umplut cu catran. Mai ramane sa-ti aduca niste pene, sa avem ce jumuli in continuare la tine, impreuna cu nelipsitul sac de carne, din umila donatie a fiecaruia (nas rece, inima calda).

Am ramas stupefiat cand am citit aceasta urare. Sa ma duc dracului??? Adik ma trimiti acasa??? Si impreuna cu acei gentlemeni distinsi si onorabili pe care i-ai spurcat mai sus (nu de alta, dar nu am paturi ptr. toti si nu vreau sa-i culc pe jos)??? Propun sa mergem k de alte dati la baruletz, ptr. a sta in fatza sticlei de bere sau de vin (suntem tivilizati, nu mai bem smoala), si a ne simti bine in compania noastra si a altor prieteni sugubetzi, care vor dezaproba sincer urarile tale plecate k sagetzile unui anti-Cupidon marlan si perfid.

Nu stiu cat de nesimtiti suntem, dar tinand cont de faptul k tu esti o mare devoratoare de jir comunista, vom trece aceasta remarca, care se vrea intzapatoare si injositoare, la categoria complimente.

 

poate vine fata intr-o zi la o intalnire si va face muci pe toti

:bow: :lol: :baldy: :lol: :bow:

Doar dak vine ea singura si nu e nimeni din noi acolo :baldy: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mos Craciun iti va multumi in numele nostru pentru aceste pure si gingase urari pe care ni le-ai facut din tot sufletzelul tau cel nisipos si umplut cu catran. Mai ramane sa-ti aduca niste pene, sa avem ce jumuli in continuare la tine, impreuna cu nelipsitul sac de carne, din umila donatie a fiecaruia (nas rece, inima calda).

Am ramas stupefiat cand am citit aceasta urare. Sa ma duc dracului??? Adik ma trimiti acasa??? Si impreuna cu acei gentlemeni distinsi si onorabili pe care i-ai spurcat mai sus (nu de alta, dar nu am paturi ptr. toti si nu vreau sa-i culc pe jos)??? Propun sa mergem k de alte dati la baruletz, ptr. a sta in fatza sticlei de bere sau de vin (suntem tivilizati, nu mai bem smoala), si a ne simti bine in compania noastra si a altor prieteni sugubetzi, care vor dezaproba sincer urarile tale plecate k sagetzile unui anti-Cupidon marlan si perfid.

Nu stiu cat de nesimtiti suntem, dar tinand cont de faptul k tu esti o mare devoratoare de jir comunista, vom trece aceasta remarca, care se vrea intzapatoare si injositoare, la categoria complimente.

:bow: :lol: :baldy: :baldy: :bow:

Doar dak vine ea singura si nu e nimeni din noi acolo :baldy: .

De unde ai scos ca-s comunista? :lol: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vb de unde a scos ceea ce a scris...ci ca are dreptate... si am ti-am mai zis... nu te mai luat de persoane pe care nu le cunosti...

imi pare rau ca aceasta rubrica, in proportie de 90% a fost infectata cu intepaturi care nu au nici un ros...

semnat... andrei, sofer pe dac... am plecat sa ma c*c

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...