Sari la conținut

Accident B 11 USH


Gimy
 Share

Postări Recomandate

M-a sunat un prieten. Motorul este in intersectia de la Spitalul de Urgenta.Nu stiu amanunte, dar am inteles ca nu a venit nimeni cunoscut motociclistului. Honda neagra cred ca 600 rr.

Daca stiti mai multe...

Editat de Gimy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecut pe acolo ... moto e destul de lovita si ulei sau benzina scurs... era politia si lua masuratori

era totul blocat si nu aveam cum parca (eram pe 4 roti) dar motoristul nu era acolo probabil era la camera de garda, si nici alti motocilcisti. era doar un domn in costum cu politaiu argumentand ceva ...

spitalul de la floreasca

Editat de Marmot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O soferita a facut stanga spre Floreasca taiandu-i calea motociclistului care venea din sens opus. Motociclistul am inteles de la cei stransi acolo ca era cat de cat ok - s-a ridicat singur de jos si il cam durea soldul.

 

Eu parca am vazut B-111-USH la numar.

Editat de glucian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E B 111 USH. Am dat o mana de ajutor sa se urce mobra pe platforma

e cam sifonata dar important e ca omul sa fie ok

 

sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar folosi creierul la fel de mult cat folosesc telefonu ala ar evita multe accidente , cat despre topicul in sine multa sanatate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am ajutat si eu un motociclist pe Calea Vitan. Il cheama Vlad si are o Ninja argintie cu nr de Vaslui. Baiatul a scapat ieftin doar cu cateva zgarieturi dar mobra e cam sifonata. Cei care il cunosc sa stea linistiti ca nu are probleme de sanatate. Am inteles ca se deplasa pe banda a doua si un batranel cu o Dacie a plecat de pe loc direct in fata lui.

Editat de AlinS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca ar folosi creierul la fel de mult cat folosesc telefonu ala ar evita multe accidente , cat despre topicul in sine multa sanatate !

Eu am patit-o ieri tot cu o soferita care vorbea la telefon si a franat brusc pt ca a vazut gaboru in fata ei si ii era frica sa nu o traga pe dreapta! Am zgariat motoru pt ca nu am putut opri 200 kg mai repede decat a oprit ea o tona jumate...

Editat de Flyer1923
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am patit-o ieri tot cu o soferita care vorbea la telefon si a franat brusc pt ca a vazut gaboru in fata ei si ii era frica sa nu o traga pe dreapta! Am zgariat motoru pt ca nu am putut opri 200 kg mai repede decat a oprit ea o tona jumate...

ce pot spune , zgarieturile se repara bine ca tu nu ai nimica , ai mare grija ca traim in era facebook si mai trebuie sa vada parasutele cine le-a mai dat like la poza , ca deh ele sunt doamne , uneori as dori sa traiesc intr-un film in care eu bin laden as pune cat o bomba in fiecare telefon sa le plezneasca creieri la vagaboantele si cocalari care vb la telefon in masina si o ard cu cealalta mana pe volan :)) in fine nu traim si trebuie sa avem grija de noi mai mult ca niciodata , Romania este o tara in care ca sa te simti in siguranta pe drumurile nationale este sa conduci un tanc pe 2 senile :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...