Jump to content

ktm 640 adv

sergiu_sergiu
 Share

Recommended Posts

Este motoreta care a fost in vama veche de 1 mai parcata la capatul plajei sus pe deal ?! Sigur aia e...nu am mai vazut nici una facuta repsol :bounce:. Felicitari pt munca depusa !! M am invartit vreo 10 min pe langa ea salivand ! :bounce:

A iesit super super fain!

Felicitari pentru munca depusa.

Topicul de pe advrider, cum ar zice anglo-americanii, "doesn`t do you justice".

Cine a facut vreodata ce ai facut tu stie ca este vorba de tone de munca si bani investiti si ca doar o pasiune pe masura te poate ajuta sa duci totul cu calm la bun sfarsit.

Onorat sa fi contribuit la proiectul tau :peace: :rolleyes: :) .

Sa o stapanesti cu placere si sa aveti parte de momente superbe impreuna! Sunt sigur ca V. este bucuros stiind pe mainile cui este acum motocicleta lui si cum a renascut.

Edited by zero_motoshop

Este motoreta care a fost in vama veche de 1 mai parcata la capatul plajei sus pe deal ?! Sigur aia e...nu am mai vazut nici una facuta repsol :bounce:. Felicitari pt munca depusa !! M am invartit vreo 10 min pe langa ea salivand ! :bounce:

da da, ea e, eu eram la pirati, faceam inventarul :))

Later edit:

Am citit in amanunt topicul de pe AdvRider dar nu am gasit raspuns la cea mai importanta intrebare ce mi-am pus-o de cum am vazut pozele cu motocicleta in fata casei:

Ce șa ai pe ea?

Salut Mihai, merci pentru laude :D , oricum pe partea de evacuari ai fost partener de nadejde inca de cand aveam celalat motor.

Saua o gasesti aici :http://www.seatconcepts.com/

Dureaza cam o luna pana vine din america si cu tot cu vama te costa in jur de 10 mil din cate imi amintesc.