Sari la conținut

PadinaFest


Psyche
 Share

Postări Recomandate

maine, la ora 10, plecam intr'acolo...daca doreste cineva sa ni se alature scrieti aici si stabilim un loc de'ntalnire...suntem 2 motoare si o masina (locuri libere in masina nu mai sunt)...

 

PS: noi ne intoarcem luni in bucuresti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din graseala am ajuns si eu la padina dupa o aventura pe,transfagarasean,trasalpina....din pacate am fost cu conserva....am ajuns vineri 2 august,lume corturi,masini cat cuprinde, :eek: oare ce se petrece ,ce avem noi aici,,,nu'mi zice nimic ,,padina fest''am facut turul de onoare si spre surprinderea me... concerteaza ,suie paparude ....sambata seara :10: peste asteptarile mele

motoare putine, poate din cauza drumului (macadam 8-10km)dar cu toate astea o fata din aviatiei cu un suzuki de 125, prezenta

 

 

la anu' nu ratez sigur............revin cu ceva poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu dar fara mobra, am aterizat fix la concertul Suie. :wave:

 

Parerea mea suna un pic altfel: prea multa lume, n-aveai unde sa faci un pas (chiar si manelari care ascultau tare si cantau la microfon). Depinde de fiecare, mie nu-mi plac locurile cu multi oameni, ma simt fix ca in Bucuresti, unde-i evadarea? Ne-am umplut de praf pe drumul neasfaltat spre Padina Fest. N-as veni cu mobra, sa mi se intample pe moto faze gen: trece un smecher cu o masina de teren tare si toata lumea trebuie sa sara in laturi. Cu masina, fara masina, nu conteaza, da-te ca trece Maria Sa! In urma te inneci de praf, pentru ca obositul a vrut sa le arate tuturor ce masina are el de da blana offroad like a boss... Da, am vazut vreo 2 mobre dar faptul ca nu erau prea multe cred ca spune tot - nu merita efortul. Serios.

 

Deci nu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la Padina Fest cu motorul in 2010, la inceput de septembie si wknd-ul asta la Comandau, tot cu motorul. Deci se poate. Depinde de fiecare daca merita sau nu efortul. Wknd-ul asta m-am umplut de praf, dar a meritat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m'am intors si sincer eu unul nu cred ca mai repet aventura cu motorul pana acolo pana nu se asfalteaza...de putut se poate, dar nu'i nicio placere...cel putin nu cu F3'ul meu :) mare pacat insa ca pana'ncepe "macadamul" drumul este superb desi putin cam ingust...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am zis ca nu se poate si nu am probleme cu offroadul, ideea era daca merita sa te umpli de praf (si sa-l si tragi pe nas cand trece un tanc de teren blana pe langa tine si te lasa in norul de particule :tempted: ). Pentru unii da, pentru unii nu. Bine ca a fost, nah, tot o iesire. :)

 

Am vazut cand ne intorceam (duminica dimineata) pe cineva cu un chopper care mergea prin praful ala spre Padina... cheers man. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...