Sari la conținut

Postări Recomandate

sa zicem ca eu nu am vazut alta modalitate decat modificarea esapamentului. mi sa parut cea mai simpla varianta, si a fost greu sa-l desfac si sa imi dau seama cum vine si cum se aseaza. toata treaba sa facut in 2 zile. zile adica dupa ce termini programul, de pe la 6 seara pana... noaptea.

 

tot ce am putut gasi pe net au fost niste filme pe youtube, dar nici nu am cautat foarte adevarat. am mai gasit si pagini gen basty si gypsie old school, dar asta este inca peste posibilitatile mele momentan. daca esti amabil si cunosti sa imi dai niste linkuri cu alte "bulbucenni custom" care crezi ca mi-ar da idei, te rog sa o faci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basty si mas o yama sau cum il cheama pe celalt sunt profesionisti, au ochiul format, experienta de xx ani si au acces si la materiale/aparatura/unelete peste posibilitatile noastre. Nu e nevoie decat sa scrii pe google ce ai nevoie, eventual bagi un translate inainte si cauti de genul: virago 535 side bags(click) si stai si studiezi pana gasesti ce iti trebuie. Asa am facut si eu... Ce am observat eu e ca nu e bine sa o intinzi foarte mult in noapte. De aia si eu cand veneam de la munca, 1-2-3 ore munceam si o taiam acasa. Dupa 1 ora juma, deja venind obosit de la munca, interveneau diversi nervi alaturi de oboseala si nu prea mai ieseau cum trebuie treburile... Dar depinde si de caracter aici... Departe de mine totusi ideea de a te jigni cumva, sau ce ai avut impresia (am observat din replicile tale), din contra chiar apreciez omul care pune mana la munca sa isi faca ce are nevoie! Doar ca trebuiesc cizelate un pic respectivele piese, ca sa iasa ceva demn de un chopper, vorba aia sa luceasca, ca doar posesorii de chopper mai mult stau si bibilesc pe la ele (gluma)

 

Sau de ce nu, chiar de aici: /index.php?/topic/27510-accesorii-home-made/ mai gasesti chestii interesante.

 

Bulbuceni custom nu am zis eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...